Zona Hastalığına Bitkisel Çözüm

Sitemizde daha önce zona hastalığının ne olduğu hakkında size bilgi vermiştik. Bu yazımızda ise sizlere bir cilt hastalığı olan zonaya karşı doğal tedavi yöntemleri hakkında bilgiler vermek istiyorum.

Zona hastalığını sizin için araştırdık ve zona hastalığının tedavisinde kullanılan bitkisel yöntemleri sizler için topladık. İşte zona hastalığına iyi gelecek doğal çözüm önerileri ve pratik bitkisel tedavi yöntemleri.

Ahmet Maranki hocamızın zona hastalığı için verdiği pratik bitkisel çözümleri sıralayalım şimdi.

– Beyaz lahana yaprakları ezildikten sonra lapa olarak konulur.

– Cilt saf zeytinyağı yedirilerek iyice temizlenir ve masaj yapılır.

– Vücut sirke ile karıştırılmış suyla iyice yıkanır.

– Ağrıyan yerler badem yağı ile ovulur.

– 4 su bardağı suyun içine, 4 kaşık ezilmiş kuşburnu konulur. Karışım 30 dakika süreyle kaynatıldıktan sonra nöbet şekeri ile tatlandırılır. Bu karışımdan günde 3 bardak içilir.

Hastalığınızla ilgili soru sormak için yorum yazarak sorularınızı iletin…
UZMANLARIMIZ CEVAP VERSİN!
YORUMLARINIZI BEKLİYORUZ

zonaya-iyi-gelen-bitkiler

Bu yazı zonaya iyi gelen bitkiler dua armut kremler meyveler merhem şeyler nelerdir zona hastalığına ne iyi gelir okunacak dua hangi doktor bölüm bakar deniz suyu iyi gelir mi doğal kesin bitkisel çözüm tedavisi nedir zona nasıl tedavi teşhis edilir geçer konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

Gelen aramalar: zona hastaligina ne iyi gelir,zona hastalığına iyi gelen bitkiler,zonaya ne iyi gelir,zona hastalığı nasıl geçer,zona hastalığına deniz suyu iyi gelirmi,zona hastalığında ne yenmeli,zona hastalığına bitkisel çözüm,zona nasıl geçer,zona izi nasıl geçer,uyuz

1 Comment on Zona Hastalığına Bitkisel Çözüm

  1. Bende bi zona hastasıyım. Ama ne yaparsam yapim izleri geçmiyor ! Bu izleri gidermek için ne yapabilirim??

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.