Zatürre için Bitkisel Çözüm

Zatürre nasıl geçer ya da zatürreye ne iyi gelir sorusunu sormak yerine, konuda anlatılan şifalı bitkilerle zatürreye kesin çözüm ve tedavi yöntemlerini okumanızı tavsiye ederiz.

Zatürre, dünyada bilinen en eski hastalıklarındandır. Zatürre, özellikle küçük çocuklarda, yaşlılarda, ve kalp, şeker, böbrek, bronşit hastalarında ölümlere neden olabilir.

Ahmet Maranki zatürre için pratik bitkisel çözümler.
-Bir su bardağı kaynar suyun içerisine, 4 gram sığır kuyruğu çiçeği konulduktan sonra 10 dakika bekletilir. Günde iki veya üç su bardağı içilmelidir.
-Bir litre kaynar suya 20 gram sığır kuyruğu çiçeği, 20 gram gelincik çiçeği, 10 gram ebegümeci konulduktan sonra 10 dakika bekletilir. Balla tatlandırılıp günde 2-3 bardak içilmelidir.

-Bir su bardağı limon suyu, 3 su bardağı su ile karıştırılır. bal ile tatlandırılıp günde 3-4 bardak içilmelidir.
-Bol bol ılık ıhlamur çayı içilmelidir.

-Nane haşlandıktan sonra, ılık olarak bol bol içilmelidir.
-Nane, ıhlamur, ebegümeci bir arada haşlanıp suyu içilmelidir.

-Bir bardak kaynar suyun içine, bir çay kaşığı hatmi kökü toz halinde konularak 10 dakika bekletildikten sonra suyu süzülür. günde 2 bardak içilir.
-Üç su bardağı suyun içine, 20 gram köpek üzümü yaprağı konulup 10 dakika kaynatılarak, günde 3 su bardağı içilir.

-4 su bardağı suyun içine, 5 adet incir doğranır. 15 dakika kaynatıldıktan sonra 10 dakika bekletilir. Günde 3 su bardağı sıcak olarak içilir.
-Badem, dövülmüş gül ve kafur gül suyunda ezilerek, göğüse sürülür.

Bu yazı zatürre nasıl geçer, zatürreye ne iyi gelir, zatürre için şifalı bitkiler, bitkisel zatürre tedavisi, zatürre için doğal bitkisel kür tarifi, zatürreye iyi gelen bitkiler nelerdir, zatürre tedavisi için bitkisel çözümler konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

Gelen aramalar: zatürre nasıl geçer,zatürreye ne iyi gelir,zatürre bitkisel tedavi ibrahim saraçoğlu,zature nasil gecer,ahmet maranki zatürre tedavisi,zatürreye ne iyi gelir ahmet maranki,ibrahim saraçoğlu zatürre bitkisel tedavi,zatürreye iyi gelen meyveler,ibrahim saraçoğlu zatürre tedavisi,zatüreye ne iyi gelir

İlk yorumu siz yapın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.