Yüz Sarkmasına Doğal Bitkisel Çözüm

Eminim ki cilt güzelliğine önem veren bayanların belirli bir yaştan sonra karşılaştığı belli başlı cilt problemleri arasında cilt sarkması geliyor. İşte bu yazımızda cilt sarkmalarına doğal ve bitkisel çözümleri araştırdık.

Bitkilerle güzellik konusunda uzman olan Suna Dumankaya yaşlılığın belirtisi olan yüz sarkmasını önlemek ve maksimum seviyede engellemek için hazırladığı tarifleri paylaştı. Bu formüller sayesinde yüzünüzün sarkmasına engel olabiliceksiniz.

– 500 gram sütü kalıplar halinde buzdolabında dondurun. Her gün 1 kapsülü yüzünüzde gezdirin. Bu sayede cildinizin toplarlanmasına yardımcı olursunuz.

– 1 adet ayvanın çekirdeklerini çıkarın ve üstünü kaplayacak kadar su koyarak kaynatın. 2 saat demlendikten sonra süzün ve 1 tatlı kaşığı bal ile karıştırın. Karışımı her sabah cildinize sürerek 30 dakika bekletin ve daha sonra durulayın.

Bu yazı suna dumankaya yüz sarkmalarına ne iyi gelir yüz sarkması nasıl geçer yüz sarkmalarına iyi gelen şifalı bitkiler nelerdir bitkisel yüz sarkması tedavisi doğal kesin çözüm nedir yüz sarkması için bitkiler maske kür tarifi konusunda yazılmıştır.

Gelen aramalar: yüz sarkmasına ne iyi gelir,yuz sarkması nasıl duzelir,yüz sarkmasına çözüm,göz kapağı sarkmasına bitkisel çözüm,yüz sarkmasına kesin çözüm,göz kapağı sarkmasına ne iyi gelir,yuzsarkmasına ıyı ne gelır,göz kapağı sarkmasına iyi gelen bitkiler,göz kapağı sarkmasına bitkisel çözüm ahmet maranki,gidi sarkmasina bitkisel yağlar

İlk yorumu siz yapın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.