Yüz Felcine Bitkisel Çözüm

Yüz felci, felç türleri arasında çözüm sağlaması hemen hemen en kolay olan felç türü. Yüz felcinin tedavisi için fizik tedavi merkezleri de emin olun bitkisel çözümleri ve doğal kürleri uyguluyor. Kısacası doğal tedavi yöntemlerini kullanmaktan çekinmeyin. Umarım yazımızdaki bitkisel çözüm sizinde işinize yarar.

Dilerseniz ilk önce kısaca yüz felcinin oluşumunu yalın bir dille anlatalım. Dudak, yanak, kaş, göz çevresi gibi yüz hareketlerini yapmayı yüzümüzdeki sinirler aracılığı ile sağlıyoruz. Beynimizden gelen hareket emirlerini yüzümüzdeki sinirler yüz kaslarına iletmek suretiyle istediğimiz hareketleri yapmamızı sağlıyorlar.

Eğer beynimizde ya da yüz sinirlerinde oluşan bazı rahatsızlıklar bu ileti işlemine engel olurlarsa yüz felci meydana gelmekte ve yüz hareketleri kısmen ya da tamamen ortadan kalkmakta. Bu durumda doğal olarak hayatımızı oldukça olumsuz şekilde etkilemekte.

Fakat artık yüz felci için çaresiz değilsiniz. Sizlerde evinizde kolayca tamamen doğal yöntemler ve kürler ile yüz felcine karşı koyabilirsiniz.

Ahmet Maranki Yüz Felci için Pratik Bitkisel Çözümler
– Ardıç yağı ile yüze masaj yapılır. En etkili bitkisel yağların başında gelir.

– Zencefil bal ile macun yapılarak Sabah-akşam bir ceviz büyüklüğünde yenir.

– 50 gram ılık suyun içerisine üç avuç lavanta çiçeği konur. 48 saat bekletilir. Daha sonra bez yardımı ile süzülür. Bu karışım felçli kısım üstüne masaj yapılarak sürülür.

– Bir bardak kaynar suyun içine 10 gram biberiye konulduktan sonra 10 dakika bekletilerek günde 2 ya da 3 bardak içilir.

– Üzerlik yağı ile yüze masaj yapılır. Böylece yüz kasları rahat çalışmaya başlar.

Hastalığınızla ilgili soru sormak için yorum yazarak sorularınızı iletin…
UZMANLARIMIZ CEVAP VERSİN!
YORUMLARINIZI BEKLİYORUZ

yuz-felcine-ne-iyi-gelir

Bu yazı yüz felcine iyi gelen bitkiler ilaçlar şeyler kaplıcalar dua yağlar masaj hareketler nedir ne iyi gelir doğal kesin bitkisel çözüm tedavisi nedir hangi doktor bölüm kim bakar sıcak su havlu iyi gelir mi yüz felci nasıl düzelir tedavi edilir gider geçer önlenir iyileşir engellenir konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

Gelen aramalar: Yüz felcine iyi gelen bitkiler,yüz felcine ne iyi gelir,yüz felcine iyi gelen şeyler,yüz felcine iyi gelen şifalı bitkiler,yuz felcine iyi gelen besinler,yüz felcine hangi bitki iyi gelir,yüz felcine iyi gelen yiyecekler,yüz sinirlerine iyi gelen bitkiler,yuz felcine sicak iyi gelirmi,yüz felcine iyi gelen bitkisel yağlar

2 Comments on Yüz Felcine Bitkisel Çözüm

  1. 28 sekiz yildir yuz felcliyim 3 kez gecirdim ucundede kalici oldu ilac tedavisi gordum iyilesemedim kabullendim ama cok zor insanlar yuzume baktikca guldugumde yamuk bir agizla ama artik iyilesmek istiyorum ne olu bana yardimci olun lutfen

  2. yüz felci için bitkisel çözümlerinizi ve yöntemlerınızı okudum. tşk edıyorum

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.