Yüz Çillerine Bitkisel Çözüm

Genç kızlarımızın ergenlik dönemlerinde özellikle ortaya çıkan bu sorun hemen hemen her yaşta herkesi etkileyebilir.

Yüzünüzde oluşan çillerden korkmanıza artık gerek yok çünkü bitkisel tedavi uzmanı Ahmet Maranki bitkisel yollarla yüz bölgesindeki çil ve lekeleri yok eden bitkisel kürü açıkladı.

Malzemeler: 1 çay bardağı süt, 1 adet salatalık.

Hazırlanışı: 1 çay bardağı çiğ sütün içerisine 1 adet orta boy salatalığı rendeleyerek ekleyin. Karışımı 2 saat beklettikten sonra süzün.

Uygulanışı: Süzerek elde ettiğiniz süt ile yüzünüze pamuk yardımıyla pansuman yapın. 20-25 dakika etki etmesini bekledikten sonra yüzünüzü ılık su ile yıkayarak durulayın. Bu uygulamaya 10-15 gün süreyle devam ettiğiniz takdirde yüzünüzdeki çiller geçecektir. Ayrıca gül suyu ile sabah ve akşam olmak üzere her gün 2 defa yüzünüzü yıkarsanız çillerin yeniden oluşmasını engellemiş olursunuz.

Bu yazı yüz lekeleri nasıl geçer, yüz lekelerine ne iyi gelir, yüz lekeleri için bitkisel tedavi, yüz lekeleri için şifalı bitkiler, yüz lekelerine iyi gelen bitkiler nelerdir, yüz çilleri nasıl geçer, yüz çillerine ne iyi gelir, yüz çilleri için bitkisel tedavi, yüz çilleri için şifalı bitkiler, yüz çillerine iyi gelen bitkiler nelerdir konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

Gelen aramalar: idrar cilt lekelerine iyi gelirmi,idrar çilleri yok eder mi,idrar çillere iyi gelirmi,idrar çilleri geçirir mi,çillere ne iyi gelir,çişin çillere faydası,çiş çillere iyi gelirmi,çillere idrar,çiş çilleri yok eder mi,idrar ve çil

1 Comment on Yüz Çillerine Bitkisel Çözüm

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.