Yumurtalık Kistine Doğal Bitkisel Çözümler

Kadınların en çok çekindiği hastalıklardan birisi de yumurtalıkta oluşan kistlerdir ne yazık ki. Özellikle aktif olarak yumurtlamanın olduğu yaşlarda pek çok sorunu beraberinde getiren yumurtalık kistleri tedavi edilmezse istenmeyen sonuçlar doğurabilir.

Başka bir yazımızda yumurtalık kistinin ne olduğunu anlatmıştım. Bu yazıda da yumurtalık kistlerine iyi gelen bitkisel çözüm ve tedavi yollarından bahsetmek istiyorum.

Sizlere önereceğim bitkisel reçeteler Profesör Doktor İbrahim Saraçoğlu tarafından uygulanan ve başarıya ulaşmış kesin çözümlerdir. 2 adet tedavi yöntemimiz var. Bunlardan istediğinizi deneyebilirsiniz. Şahsen ben kuru soğan kürünün daha etkili olduğunu düşünüyorum.

KURU SOĞAN SUMAK KÜRÜ: Bu kür için sizlere lazım olan malzemeler; 1 adet (yumurta boyutunda) kuru soğan, 2- 3 çay kaşığı kadar sumak.

HAZIRLANIŞI VE KULLANIM ŞEKLİ: Soğan salatası yaparcasına soğanları ince ince doğrayın ve üzerine sumak serpiştirin. Hazırlamış olduğunuz soğanları yemekten 1 saat önce yiyin. Öğle ve akşam yemeğinden önce yemeniz yeterli olacaktır. Kahvaltıdan önce yemenize gerek yok. Bu uygulama günde 2 defa olmak üzere 15 gün boyunca yapılacak.

ASLAN PENÇESİ KÜRÜ: Aslanpençesi kürü için kullanılacak aslan pençesi mutlaka testere dişli cinsten olmalıdır. Diğer aslan pençeleri işe yaramaz. Bu kür için lazım olan malzemelerimiz; 2 yemek kaşığı aslan pençesi, 1 su bardağı kaynar su.

HAZIRLANIŞI VE KULLANIM ŞEKLİ: Kaynamış suyun içine aslan pençesini atın ve 5 dakika süreyle kaynatın. Soğuttuktan sonra ise günde bir defa olmak üzere içerek 15 gün boyunca bu uygulamaya devam edin.

Bu yazı yumurtalık kistine bitkisel çözüm ne iyi gelir yumurtalık kistine hangi bitki iyi gelir iyi gelen bitki çayları yiyecekler bitkiler yumurtalık kistleri nasıl yok edilir yok olur kaybolur nasıl tedavi edilir nasıl geçer ibrahim saraçoğlu bitkisel tedavi konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

Gelen aramalar: yumurtalık kisti bitkisel tedavi kadınlar kulübü,Yumurtalık Kisti Nasıl Geçer,yumurtalık kistine iyi gelen bitkiler,Yumurtalık Kistleri Nasıl Geçer,aslan pençesi yumurtalık kisti,yumurtalık kisti belirtileri kadınlar kulübü,yumurtalık kisti için aslan pençesi,bitkisel kadin kis yok etme,doğal yolla kist tedavisi,testere dişli aslan pençesi

İlk yorumu siz yapın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.