Yanıklara Bitkisel Çözüm

Yazıyı Paylaş

Yanık izlerini yok etmek için ve yanığın yarattığı etkilerden en kısa sürede kurtulmak için şifalı bitkiler ve bitkisel çözümler son zamanlarda oldukça yaygın olarak kullanılıyor.

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu yanıklara karşı patates kürünü tavsiye ediyor.

Tarifi: Birinci ve ikinci derecedeki yanıklarda yanık bölgenin büyüklüğüne göre bir ya da bir kaç adet çiğ patatesi yıkayıp soyun.

Soyulmuş patatesleri ince bir rende ile rendeleyerek yanık olan yerin üstüne boş yer kalmayacak şekilde yerleştirin. Ortalama 12 saat bekletin. Bir ya da ikinci uygulamada yanık olan yerde herhangi bir iz kalmadan hızla iyileştiğini göreceksiniz.

Uyarı: Patates kürü derin ikinci derece yanıklarda ve üçüncü derecede yanıklarda kullanılmamalıdır.

yanık izine ne iyi gelir

Bu yazı yanık tedavisi için şifalı bitkiler, yanık izleri nasıl geçer, yanık izine ne iyi gelir, yanık izi ve yanık yarası için doğal bitkisel kür tarifi, yanık izine ve yanıklara iyi gelen bitkiler nelerdir, yanık izine ne iyi gelir, yanık nasıl geçer, yanık yaralarına yanık izlerine şifalı bitkiler, bitkisel kür tarifi konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

Gelen aramalar: yanık izine ne iyi gelir,yanık izlerine ne iyi gelir,yanık izine bitkisel çözüm,yanık lekesine ne iyi gelir,yanık izlerine bitkisel çözüm,yanık izi nasıl geçer bitkisel,yanık lekelerine ne iyi gelir,yanik lekesini ne gecirir,yanık yarasına ne iyi gelir,yanık izine kesin çözüm

2 Yorum Yanıklara Bitkisel Çözüm

  1. mrb.benim elimin üzeri yandı.1 ay önce kadar.koyu bir yanık izi kaldı.benim elimede faydası olurmu sizce ???

Yorum Yapın

Mail adresiniz paylaşılmayacaktır.


*