Yanıklara Bitkisel Çözüm

yanık izine ne iyi gelirYanık tedavisi için şifalı bitkiler, yanık izleri nasıl geçer, , yanık izi ve yanık yarası için doğal bitkisel kür tarifi, yanık izine ve yanıklara iyi gelen bitkiler nelerdir, , yanık nasıl geçer, yanık yaralarına yanık izlerine şifalı bitkiler, bitkisel kür tarifi.

Yanık izlerini yok etmek için ve yanığın yarattığı etkilerden en kısa sürede kurtulmak için şifalı bitkiler ve bitkisel çözümler son zamanlarda oldukça yaygın olarak kullanılıyor.

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu yanıklara karşı patates kürünü tavsiye ediyor.

Tarifi: Birinci ve ikinci derecedeki yanıklarda yanık bölgenin büyüklüğüne göre bir ya da bir kaç adet çiğ patatesi yıkayıp soyun. Soyulmuş patatesleri ince bir rende ile rendeleyerek yanık olan yerin üstüne boş yer kalmayacak şekilde yerleştirin. Ortalama 12 saat bekletin. Bir ya da ikinci uygulamada yanık olan yerde herhangi bir iz kalmadan hızla iyileştiğini göreceksiniz. www.bitkiselkadin.com

Uyarı: Patates kürü derin ikinci derece yanıklarda ve üçüncü derecede yanıklarda kullanılmamalıdır.

Bu yazı bitkiselkadin.com tarafından yanık tedavisi için şifalı bitkiler, yanık izleri nasıl geçer, yanık izine ne iyi gelir, yanık izi ve yanık yarası için doğal bitkisel kür tarifi, yanık izine ve yanıklara iyi gelen bitkiler nelerdir, yanık izine ne iyi gelir, yanık nasıl geçer, yanık yaralarına yanık izlerine şifalı bitkiler, bitkisel kür tarifi konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

Gelen aramalar: yanık izine ne iyi gelir,yanık izlerine ne iyi gelir,yanık izine bitkisel çözüm,yanık izlerine bitkisel çözüm,yanık izi nasıl geçer bitkisel,yanık yarasına ne iyi gelir,yanık izine kesin çözüm,yanık lekesine ne iyi gelir,yanık izleri nasıl geçer,yanık izi nasıl gecer