Varis için Bitkisel Çözüm

Varis hastalığı kadınlarımızın korkulu rüyası. Varis nasıl geçer, varise ne iyi gelir gibi sorularınız varsa ve şifalı bitkilerle varise bitkisel çözüm sağlamak istiyorsanız bu yazıyı mutlaka okumalısınız.

Varis, toplar damarların deforme olması sonucunda kan dolaşımının bozulması ile toplar damarların şişmesi şeklinde oluşan bir hastalıktır. Ahmet Maranki tamamen doğal ve bitkisel yollarla varis tedavisi yöntemlerini anlattı.

– Çoban çantası otu, kekik, at kuyruğu otu ve at kestanesinin kabuğu ayrı şekilde veya hepsi birlikte çay gibi demlenerek hergün 3 su bardak içilebilir.

– 1 bardak sıcak suyun içerisine 4 gram kadar rezene atılarak 10 dakika bekletilir ve hergün 2 bardak içilebili.

– Çobançantası otunun taze bitkisi doğranarak bir kaba konur üzerine keskin sirke ilave edildikten sonra 10 gün güneşte bekletilir. 10 gün sonra hazırlanan karışım ile varisli bölgelere masaj yapılır.

– Bir kova sıcak suyun içine yarım fincan kadar ezilmiş şap ve 1 fincan karbonat atılarak karıştırılır. Haftada 3 kere 15 dakika süreyle bacaklar dize kadar bu suya sokulur.

– 1 litre beyaz ispirtoya 4 tane kafirun karıştırın. Elde edilen karışımı yatmadan varisli bölgelere sürüp streç filmle sarın. Sabah uyanana kadar çıkarmayın.

Bu yöntemlerin ayrı ayrı denemenizi tavsiye ediyoruz. Aynı anda 2 farklı yötemi denemek avantaj sağlamaz.Varislerinizin gözle görülür şekilde azalacağından emin olabilirsiniz.

Bu yazı varis nedir, varis nasıl geçer, varise ne iyi gelir, varis için şifalı bitkiler, bitkisel varis tedavisi, doğal varis kürü tarifi, varis için iyi gelen bitkiler nelerdir konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

Gelen aramalar: varis için bitkisel çözüm,kudret narı varise iyi gelirmi,kudret narı varis,varis için bitkisel çözümler,kudret narı varise iyi gelir mi,kafirun bitkisi nedir,kudret narı ile varise iyi gelirmi,kansere iyi gelen bitkiler,www bitkisel variskürü,iç varis bİTKİSEL ÇÖZÜM NEDİR

İlk yorumu siz yapın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.