Vajinal Akıntıya Bitkisel Çözüm

Vajinal akıntı problemi birçok bayanın ne yazık ki yaşamak ve katlanmak zorunda kaldığı bir rahatsızlıktır. Konumuzda vajinal akıntıya karşı bitkisel çözüm ve tedavi yollarını bulabilir ve vajinal akıntı sorununu bitkisel tedavi yolları ile çözebilirsiniz.

Bitkisel tedavi uzmanı İbrahim Saraçoğlu kadınların kabusu haline gelen vajinal akıntıya karşı soğan suyu kürü uygulanmasını tavsiye etti. Soğan suyu kürü nasıl hazırlanır ve faydaları nelerdir diyen arkadaşların yazıyı dikkatlice okumalarını öneririz.

Tarifi: 1 adet orta boy beyaz soğan 4 parçaya ayrılır. Önceden kaynatılan 2 su bardağı kadar suya atılır ve 5 dakika daha kısık ateşte kaynatılır. Kür içine başka herhangi bir şey katmadan öğle ve akşam yemeklerinden yarım saat önce 1 bardak içilir.

Uyarılar: Adet döneminde soğan kürünü uygulamak sakıncalı değildir. Ancak soğan suyu kürünün etkisini en iyi derecede görmek için tavsiye edilen uygun zaman dilimi adet bitiminden 7 gün sonra başlamaktadır. Soğan suyu kürünü uygulandıktan sonra 2. adet döneminden 10 gün önce yeniden 5-7 gün süreyle kürü uygulayınız. Hamile kalma ihtimalinizi arttırmak istiyorsanız soğan suyu küründen sonra kuru incir kürünü uygulamanızı ısrarla tavsiye ediyoruz.

Uygulama: Soğan suyu kürünü 15 günlük süreden fazla kullanmamanızı öneririz. Soğan suyu kürünü uyguladıktan 2-3 gün sonra akıntıların otomatik olarak çözüldüğünü göreceksiniz.

Ayrıca soğan suyu kürü menopoz, çikolata kisti, miyomlar, adet düzensizliği ve polistik over gibi kadınsal hastalıklar konusunda şikayeti bulunan bayanlar için çok faydalı olacaktır. Yumurtalık kisti sorunlarınız için eşi bulunmaz bir ilaçtır.

Hastalığınızla ilgili soru sormak için yorum yazarak sorularınızı iletin…
UZMANLARIMIZ CEVAP VERSİN!
YORUMLARINIZI BEKLİYORUZ

vajinal-akintiya-ne-iyi-gelir

Bu yazı vajinal akıntıya iyi gelen bitkiler ilaç ne iyi gelir soğan kürü elma sirkesi çörek otu bitkisel doğal kesin çözüm çare tedavisi hangi doktor bölüm bakar vajinal akıntı nasıl giderilir kesilir durdurulur olur konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

Gelen aramalar: akıntıya ne iyi gelir,akıntıya iyi gelen bitkiler,vajınal akıntıya ne iyi gelir,akıntıya karşı ne iyi gelir,suna dumankaya,vajinal akıntıya iyi gelen bitkiler,vajina akintisina ne iyi gelir,vajinal akıntıya bitkisel çözüm,kadınlarda akıntıya ne iyi gelir,akıntıya bitkisel çözüm

2 Comments on Vajinal Akıntıya Bitkisel Çözüm

  1. Ben daha 13yaşındayım denesem sıkıntı olurmu adet olmadım daha ama vajinal akıntı oluyor

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.