Uyuz Hastalığına Bitkisel Çözüm

Uyuz hastalığı genel anlamda çok tehlikeli bir hastalık olmasa bile bizleri oldukça rahatsız eder. Özellikle psikolojik ve sosyal anlamda bizleri oldukça fazla şekilde etkiler. Hayatımızda farklı ortamlarda olumsuzluklar ortaya çıkarabilir.

Uyuz hastalığına karşı birçok bitkisel tedavi yöntemi vardır. Elbette ki ilaç kullanmak istemeyen veya daha iyi çözüm sağlamak isteyenler doğal tedavi yöntemlerine yönelmiştir. Bu yazımızda uyuz hastalığına en iyi gelen bitkisel yöntemleri ve çözümleri anlatıyoruz. Umarım sizde bu doğal tedavi yolları ile uyuz hastalığına karşı çözüm sağlarsınız.

Ahmet Maranki uyuz hastalığı için bitkisel çözümlerini sıraladı. Sizde bu bitkisel önerileri kullanarak ilaç kullanmadan uyuz hastalığına karşı kesin çözüm sağlayabilirsiniz.

– Taze kekik yapraklarıyla cilt ovulur. Bu en kuvvetli bitkisel çözüm yolları arasında yer alır.

– Taze nane yapraklarıyla cildin tamamı ovularak uyuz hastalığına karşı konulabilir.

– Beyaz çöpleme kaynatılarak elde edilen su ile kaşınan yerler iyice yıkanır.

– Kekik sirke ile kaynatılarak uyuz hastalığı bulaşan bölgeye 3 kez pansuman yapılır.

– Sabun otu kaynatılarak kaşınan bölgelere pansuman yapılabilir. Aktarlardan bu otu kolayca temin etmeniz mümkündür.

– Sarımsağın içeriğindeki Allicin ( C6H10OS2 ) güçlü bir mikrop öldürücüdür. Sarımsak ezildikten sonra sirke ile karıştırılarak ya da sade olarak egzamalı, uyuzlu cilde sürülürse iyi gelir.

– Söğüt yaprağının suyuyla kaşınan yerler iyice yıkanır. Belirli bir süre bekledikten sonra temiz su ile ovulan bölgeleri yıkamanızı öneririz.

Hastalığınızla ilgili soru sormak için yorum yazarak sorularınızı iletin…
UZMANLARIMIZ CEVAP VERSİN!
YORUMLARINIZI BEKLİYORUZ

uyuz-hastaligina-ne-iyi-gelir

Bu yazı uyuz hastalığına iyi gelen ilaçlar şifalı bitkiler bitkisel çaylar ne iyi gelir doğal kesin çözüm çare tedavisi nedir hangi doktor hangi bölüm bakar uyuz hastalığı nasıl anlaşılır iyileşir geçer olur belli olur krem merhem konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

Gelen aramalar: uyuza ne iyi gelir,uyuz tedavisinde sirke,sirke uyuza iyi gelir mi,uyuzdan nasıl kurtulunur,uyuz hastaligina ne iyi gelir,uyuzdan nasıl kurtulurum,uyuza tuzlu su iyi gelirmi,ibrahim saraçoğlu uyuz tedavisi,uyuzdan nasıl kurtulabilirim,uyuza bitkisel çözüm

1 Comment on Uyuz Hastalığına Bitkisel Çözüm

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.