Uykusuzluğa Bitkisel Çözüm

Kimi zaman aşırı derecede çalışmak, kimi zaman dersler ve sınavlar bizleri mecburen uykusuz bırakır. İşte bu tip durumlarda uykusuzluğun etkilerini azaltmak için farklı yöntemler ve tavsiyeler deneriz.

Bazı durumlarda ise hiç sebep yokken uyku sorunları ve problemleri yaşarız. Ne kadar uyumak istesek bile bir türlü uyku sorununu aşarak derin bir uykuya geçemeyiz. Bu tarz uykusuzluk problemleri çekenler için sebepleri ve nedenleri hakkında ilerleyen süreçte uzun bir yazı yazacağım fakat ilk etapta sizlere doğal çözümler üretmeye çalışacağım.

Uykusuzluk sorununuz mu var? Uykusuzluğa ne iyi gelir ya da uykusuzluk için şifalı bitkiler ve bitkisel çözümler mi arıyorsunuz? İşte tam size göre bir yazı.

Profesör Doktor İbrahim Saraçoğlu Kanal D ‘de yayınlanan bir sabah programına katıldı bugün. Ünlü herbalist programında uykusuzluğa karşı karabaş otu kürünü ve diğer doğal çözümleri tavsiye etti.

Uygulama: Uykusuzluk çekiyorsanız 1 bardak kaynar suyun içine 1 tatlı kaşığı kaşığı karabaş otu koyarak 5 dakika kısık ateşte demlendirin. Ilık hale gelmesini beklemeden sıcakken süzün.

Hazırladığınız bu doğal kürü akşamları yatmadan yarım saat önce için. Bu kürü 21 gün boyunca uygulayabilirsiniz.

Uyarı: 5 dakikadan fazla demlemek sağlığınız açısından sakıncalıdır. Verilen kaynama sürelerine mutlaka dikkat edin.

Hastalığınızla ilgili soru sormak için yorum yazarak sorularınızı iletin…
UZMANLARIMIZ CEVAP VERSİN!
YORUMLARINIZI BEKLİYORUZ

uykusuzluga-iyi-gelen-bitkiler

Bu yazı uykusuzluğa iyi gelen bitkiler besinler dualar doğal taşlar ilaçlar içecekler ne iyi gelir kaşı okunacak dua doğal kesin bitkisel çözüm çare uykusuzluk nasıl önlenir geçer giderilir tedavi edilir gider çözülür düzelir yenilir konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

Gelen aramalar: uykusuzluğa ne iyi gelir,uykusuzluga bitkisel çözüm,uykusuzluk için ne yapmalı bitkisel,uykusuzluk için ne yapmalı,bebeklerde uykusuzluğa bitkisel çözüm,uykusuzluğa çözüm,uykusuzluğa iyi gelen besinler,kas gevsetmek icin ne yapmali bitkisel cözum,ıykusuzluğa ne iyi gelir,uykuzusluk icin ne yapmalo

İlk yorumu siz yapın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.