Unutkanlık için Bitkisel Çözüm

Unutkanlık problemi ne yazık ki çağımızda en sık rastlanan sağlık problemlerinden birisi olmuş durumda. Stres ve sinir dolu bir yaşamın sonucunda insanların bazı şeyleri unutması gayet normal. Şahsen bende yoğun bir iş temposunda bazen bir çok konuyu unutuyorum.

Unutkanlığa neden olan en önemli faktör b 12 vitamininin eksik olması. Eğer kendinizi b12 yönünden takviye ederseniz unutkanlığa karşı bitkisel çözüm sağlamış olursunuz.

Bizde bu yazımızda unutkanlık için iyi gelen bitkisel yöntemleri ve yiyecekler hakkında yazmaya karar verdik.

Ahmet Maranki her sabah 5 adet badem, 5 adet fındık, 5 adet ceviz, 4 adet kayısı kurusu, 1 avuç çekirdekli siyah kuru üzüm yenmesi durumunda unutkanlıktan kurtulacağınızı bildirdi.

Bu yiyecekleri gün içerisine yayarak da tüketmeniz mümkün. Fakat en iyi etkiyi her sabah kalktığınızda aç karnına tükettiğiniz zaman görebilirsiniz.

Hastalığınızla ilgili soru sormak için yorum yazarak sorularınızı iletin…
UZMANLARIMIZ CEVAP VERSİN!
YORUMLARINIZI BEKLİYORUZ

unutkanliga-iyi-gelen-bitkiler

Bu yazı unutkanlığa iyi gelen dualar bitki çayları ilaçlar yiyecekler şeyler unutkanlığa ne iyi gelir karşı dua doğal kesin çözüm çare bitkisel tedavisi nasıl gider tedavi edilir önlenir geçer yenilir unutkanlık için ne yapmalı konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

Gelen aramalar: unutkanlık icin bitkisel cözüm,unutkanlık için çözüm,unutkanlik için dua,unutkanlik nasil giderilir,unutkanlığa bitkisel çözüm,unutkanlığa iyigelen,unukanlık için neyikelir,unukanlik için bitkisel Çözüm,unukanliga en etkili bitkisel cozum,hastalıga iyigelen dualar

İlk yorumu siz yapın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.