Toz Alerjisi Nasıl Geçer Bitkisel Çözüm

Ben şahsen toz konusunda oldukça takıntılı olan birisiyim. Tozlu ortamlarda ne yazık ki çok fazla duramıyorum ve toz olan yerde hemen hapşırma ihtiyacı duyuyorum.

İsterseniz buna temizlik takıntısı diyin, isterseniz pimpirikli olduğumuzu düşününün ama bilmelisiniz ki toz alerjisi olan insanlar hastalıklara karşı daha korumasızdır. İşte bu yazımız toz alerjisi sorunu ile yaşamak zorunda kalan bütün arkadaşlara devrim niteliğinde bitkisel çözümler üretiyor.

Bitkisel tedavi uzmanı Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlutarafından hazırlanan bitkisel kür sayesinde toz alerjisine doğal ve bitkisel yollarla kesin çözüm bulacaksınız.

Bir tatlı kaşığı lavantayı (yaklaşık 2-3 gram) 150 ml (yaklaşık bir su bardağı) suda altı dakika kısık ateşte demleyiniz. Altı dakikadan sonra ocaktan indiriniz ve ılımaya bırakınız. Ilıyınca süzünüz ve yudum yudum içiniz.

Onbeş gün boyunca her gün, akşam yemeklerinden en erken iki saat sonra içilir. Her defasında (her kullanımda) taze olarak hazırlanması şarttır. Bir gün önce arta kalan miktarı kullanmayınız. Kolay olsun diye birkaç günlük hazırlayıp buzdolabında koruma altına almayınız. Hiçbir şekilde damak tadına uygun olsun diye, içerisine şeker veya benzeri bir katkı ilave etmeyiniz.

Onbeş günlük ilk kür tamamlandıktan sonra rahatsızlığın seyrine göre haftada üç-dört defa, akşam yemeklerinden en erken iki saat sonra bir su bardağı içmeye devam ediniz.

Not1: Eğer burun akıntısına bağlı olarak geniz akıntınız oluyorsa, gece yatağa giderken adaçayı gargarası yapmanızda çok büyük faydalar vardır. Adaçayı gargarası sadece gargara olarak önerilmiştir. İçmeyiniz. Gargaranın nasıl yapılacağı aşağıda verilmiştir.

Not2: Bardağın dibinde bir-iki yemek kaşığı bırakıp pamuğa emdirerek her iki burun deliğini lavanta çayıyla ıslatmakta fayda vardır.

toz-alerjisine-ne-iyi-gelir

Bu yazı toz alerjisine ne iyi gelir toz alerjisi nasıl geçer toz alerjisine iyi gelen bitkiler bitki çayları yiyecekler içecekler nelerdir toz alerjisine bitkisel çözüm doğal kesin yöntemlerle bitkisel tedavi nasıl tedavi edilir nasıl yok edilir toz alerjisine iyi gelen kötü gelen şeyler nelerdir.

Gelen aramalar: toz alerjisine ne iyi gelir,Toz Alerjisi Nasıl Geçer,gozume toz gidince kasınıyo bitkisel yolla tedavi edilir,toz alerjisi,toz alerjisine bitkisel çözüm,toz alerjisine ne iyi gelirler,toz allerjsine cözüm

İlk yorumu siz yapın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.