Topuk Sertliği Nasıl Geçer Ne iyi Gelir

Güzellik uzmanı Suna Dumankaya topuklarının sertliğinden şikayetçi olan bayanlar için hazırladığı bitkisel yöntemleri anlattı.

Sakın gülmeyin, biz bayanlar için topuk sertliği önemli bir kavramdır ve bütün ayağımızın yumuşacık olmasını isteriz.

Topuk sertliği probleminin geçmesi için sizlere 2 farklı bitkisel yöntem önermek istiyorum. Bu 2 yöntemden birini uygulamanız yeterli olacaktır. Emin olun bu iki yöntemi de evinizde çok kolay şekilde hazırlayabilirsiniz.

– Bir kovaya sıcak su doldurun ve içerisine 1 çorba kaşığı gliserin ve 1 çorba kaşığı deniz tuzu karıştırın. Ayaklarınızı suda 20 dakika beklettikten sonra kurulayın.

– 1 kahve fincanı vazelin ve 10 adet ezilmiş aspirini karıştırıp topuklarınıza iyice masaj yaparak yedirin. Daha sonra topuklarınızın üzerine streç film sarın ve bu şekilde 1 saat bekletin. Bu işlemi her hafta 1 defa tekrarlayın.

Konu ile ilgili soru sormak için yorum yazarak sorularınızı bize iletin…
UZMANLARIMIZ CEVAP VERSİN!
YORUMLARINIZI BEKLİYORUZ

topuk-sertligi-nasil-giderilir

Bu yazı topuk sertliğine ne iyi gelir bitkisel çözüm doğal kesin çare krem ilaç neden olur nasıl giderilir gidermek için formül konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

Gelen aramalar: topuk sertliği nasıl giderilir,topuklardaki sertlik nasıl giderilir,topuk sertliği nasıl geçer,topuk sertligine ne iyi gelir,topuk sertligi,topuktaki sertlikler nasıl giderilir,topuk sertligine ne yaplr,topuk sertleşmesi nasıl geçer,topuk sertliği için bitkisel çözüm,topuk sertliğini gidermek için doğal formül

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. kelime

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.