Tırnak Kırılması için Bitkisel Çözüm ve Tedavi

Biz kadınlar tırnaklarımızın bakımı ve güzelliğine ayrı bir önem veririz. Ama bazı zamanlar tırnaklarımız güçsüzleşir ve yeterince sağlıklı olmaz.

Sonuç olarak ne yazık ki genellikle kırılırlar. Günümüzde tırnak kırılmalarına karşı birbirinden farklı onlarca bitkisel tedavi yöntemi ve çözüm mevcut. İşte bu yazımızda bu konuda sizlere ufak tüyolar aktaracağım.

Güzellik uzmanı Suna Dumankaya tırnak kırılmalarını önlemek için bitkisel kürünü anlattı.

Uygulama: Bir tas ılık suyun içine bir çorba kaşığı tuz, bir tatlı kaşığı limon suyu ve bir tatlı kaşığı sirke, bir çay kaşığı zeytinyağı koyduktan sonra ellerinizi bu suyun içinde tutabildiğiniz kadar tutun.

Bunu uygulamayı her akşam yapmaya devam ettiğinizde tırnaklarınızı güçlendirecektir.

Ayrıca tırnaklarınızı limon ve badem yağı ile ovun. Bu formülün ölçülerini artırıp ayaklarınız için de uygulayabilirsiniz.

Konu ile ilgili soru sormak için yorum yazarak sorularınızı bize iletin…
UZMANLARIMIZ CEVAP VERSİN!
YORUMLARINIZI BEKLİYORUZ

tirnak-kirilmasina-ne-iyi-gelir

Bu yazı tırnak kırılmasına iyi gelen besinler yağlar şeyler karşı doğal çözüm çare ilaç oje limon ne iyi gelir bitkisel tedavi nasıl geçer önlenir düzeltilir onarılır uzar için vitamin ne yapılmalı hangi doktora gidilir bölüm bakar yağ konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

Gelen aramalar: tırnak kırılmasına ne iyi gelir,tırnak kırılmalarına ne iyi gelir,TIRNAK KIRILMALARINA İYİ GELEN,tırnak kırılmalarına cozum nedır,tırnak kirilmalarina çözüm,tırnak kırılmalarına bitkisel çözümler,tirnak kirilmalarina bitkisel cozum,tırnak incelmesine karşı bitkisel çözüm,tırnak cırılmasına ne iyi gelir,tırnak kopması ne iyi gelir

İlk yorumu siz yapın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.