Temre Hastalığı Nasıl Geçer Bitkisel Çözüm

temreTemre nedir, temre duası, temre ilacı, temre neden çıkar nasıl geçer, temreye ne iyi gelir, temreye bitkisel doğal çözüm, temreye iyi gelen şifalı bitkiler, temre tedavisi.

Temre hastalığına da elbette diğer birçok hastalıkta olduğu gibi bitkisel tedavi uygulamak mümkündür. İsterseniz , temreye ne iyi gelir bunları görmeden önce temre hastalığı hakkında kısa bir bilgi verelim.

Temre Nedir: Yaygın bir cilt hastalığı olması nedeniyle çoğu kişide oluşan temre, cilt üzerinde boyut olarak küçük, görünüm olarak kırmızı ve şekil olarak da pütürlü yaralardır. Oldukça yaygın olan temre cildin tahriş olması sebebiyle ortaya çıkar. Temrenin geçmesi için günümüzde çeşitli alanlarda (tıp ve alternatif tıp) tedavi yöntemleri uygulanmaktadır.

Temre Neden Olur: Cildin kozmetikler, kimyasallar yada fiziksel travmalar ile tahriş olması cildin enfeksiyon kapmasına zemin hazırlamaktadır. Bu sorunun husule gelmesini önlemek için cildinize iyi bakın ve ona zarar verecek her türlü davranışlardan uzak durun. www.bitkiselkadin.com

Temre Nasıl Geçer: Temrenin halk arasında genelde nazardan dolayı çıktığı söylenir. Hatta temre duası adıyla bilinen bir dua bile vardır. Tedavisi bakımından emin olun en etkili yöntem bitkisel tedavidir. Size temrenin bitkisel tedavisi için çözüm yollarından bahsedelim.

Temreye Bitkisel Çözüm: – Her gün olmak şartı ile ördek yağını merhem gibi kullanabilirsiniz.
– Temrenin üzerine kükürt tozu koymakta etkili bir çözüm yoludur.
– Nohut yağı sürülebilir.
– Erik sirkeye batırılıp temreye sürülebilir.
– Sedef çiceği ,bal ile mayı yapılır ve sürülür.
– Turp tohumu ve sirke lapa olarak hazırlanıp temrenin üzerine konursa da temre tedavi edilir.
– Sarımsak külü ve bal ile hazırlanan merhem de temreye iyi gelmektedir.
– Mersin yaprağı kaynatılıp içilirse, çöpeleme sirkesi le macun yapılıp cilt üzerine sürülürse de temre doğal yollarla tedavi edilmiş olur.

Bu yazı bitkiselkadin.com tarafından temre nedir, temre duası, temre ilacı, temre neden çıkar nasıl geçer, temreye ne iyi gelir, temreye bitkisel doğal çözüm, temreye iyi gelen şifalı bitkiler, temre tedavisi konusunda yazılmıştır.

Gelen aramalar: temreğe ne iyi gelir,temre duası,saçta temre,temre tedavisi,temre sacta nasil gecer,temra nasil gecer,temre hastaligin nasil gecer ibrahim sarac oglu,koltuk altı yağ bezesi,temre neden olur,temre nasil gecer