Suna Dumankaya Cilt Gençleştirici Maske

Kadınların özellikle cilt güzelliğine verdiği önemi bilmeyen yoktur. Hemen hemen her bayan cildini güzel tutmak için kendi bütçelerine uygun oranlarda harcamalar yaparak güzel kalmak ve zinde olmak için hareket ederler.

Bu konuya girmeden önce sizlere küçük bir tavsiyede bulunmak istiyorum. Eğer hassas bir cilde sahipseniz doktor veya uzman tavsiyesi olmadan bu uygulamayı yapmanızı tavsiye etmiyorum.

Her insanın cildinin belirli bir yaşlanma ve zinde kalma potansiyeli vardır. Birçok faktör ile cildimizi genç ve zinde tutabiliriz. Cildi gençleştirmek için bitkisel kürler ve şifalı bitkiler ise en iyi yöntemdir.

Güzellik uzmanı Suna Dumankaya hayatın yıpratıcı etkisinden kaçamayan yaşlı ciltler için gençleştirici özelliği olan bitkisel maske tarifini bizlerle paylaştı. Bu maske ile cildinizi gençleştirmek emin olun çok basit.

Malzemeler: 1 tane orta boy elma, 40 gram taze kaymak ve 1 çorba kaşığı su.

Uygulama: Bütün malzemeler iyice karıştırılarak 5 dakika süreyle kısık ateşte kaynatılır. Kaynama işleminden sonra 30 dakika ağzı kapalı şekilde dinlenmeye bırakılır. Karışımı cildinize sürdükten sonra 30 dakika beklemelisiniz. Karışımı cildinizden temizleme işlemini mutlaka ılık su ile yapın.

Hastalığınızla ilgili soru sormak için yorum yazarak sorularınızı iletin…
UZMANLARIMIZ CEVAP VERSİN!
YORUMLARINIZI BEKLİYORUZ

cildi-genclestiren-bitkiler

Bu yazı cilt gençleştirme maskesi teknikleri doğal yöntemleri fiyatları bitkisel nasıl yapılır cildi gençleştiren bitkiler krem maskeler vitaminler serum bitki çayları besinler yağlar nelerdir konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

Gelen aramalar: suna dumankaya cilt gençleştirme,suna dumankaya 2013,cilt genclestirici maskeler,suna dumankaya gençleştirici maske,suna dumankaya cildi gençleştirmek,kiraz maskesi,cilt gençleştirici maske,cilt gençleştirme,sigarayı bırakmak cildi gençleştirir,suna dumankaya cilt gençleştirici maske

İlk yorumu siz yapın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.