Sperm Sayısı Nasıl Artar

Sperm sayısındaki azlık son yıllarda erkeklerde sıklıkla görülmeye başladı. Sizde sperm sayınızı arttırmak ister misiniz?

İbrahim Saraçoğlu beslenmeye bağlı olarak oluşan sperm sayısının düşüklüğüne şifa niyetine keçiboynuzu tavsiye etmektedir. Sperm sayısını arttıran keçiboynuzu kürü İbrahim Saraçoğlunun tarifine göre şu şekilde hazırlanmaktadır.

8-10 tane keçiboynuzu kırılarak 500 gram sıcak suya atılır. 3 dakika boyunca kaynatılır. Ardından 20 dakika süreyle kısık ateşte demlenir.

Keçiboynuzu kürü ılıdıktan sonra 2 eşit parçaya ayrılır. Kürün yarısı sabah kahvaltısından sonra, diğer yarısı ise öğle yemeğinden önce içilir.

Bir hafta boyunca günde 2 sefer içilmeye devam edilir. Hafta dolduktan sonra 3 ay boyunca günde 1 kere her akşam yatmadan olmak üzere 3 ay boyunca içilir. Keçiboynuzu kürü toplamda 3 ay uygulanmalıdır.

Bu yazı sperm sayısı nasıl arttırılır, sperm sayısını arttırma yolları, erkeklerde sperm sayısı nasıl arttırılır, sperm sayısını arttıran bitkiler, sperm sayısını arttırmak için şifalı bitkiler, sperm sayısını arttırma kürü, doğal bitkisel yollarla sperm sayısı nasıl arttırılır konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

Gelen aramalar: sperm sayısı nasıl artar,sperm sayısı nasıl arttırılır,sperm sayisiını artıran besinler,sperm sayisi nasil artar bitkisel,sperm sayısı,sperm lekesi,sperm nasıl gelir,erkeklerde sperm sayısı nasıl artar,bitkisel çözüm olarak sperm harekertliliğini,ibrahim saraçoğlu sperm artırıcı kür

1 Comment on Sperm Sayısı Nasıl Artar

  1. SPERM SAYI HIZ HAREKET MORFOLOJİ KESİN ÇÖZÜM BİZDE KADINDA VE ERKEKTE KISIRLIK ÇÖZÜMÜ BİZDE BİLGİMİZ VE TECRÜBEMİZ VAR

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.