Bitkisel Kadın Portalı

Sperm Sayısı Nasıl Artar

sperm sayısını artıran bitkilerHastalıklar ve rahatsızlıklar için doğal tedavi yöntemleri ve bitkisel çözümler vermeye devam ediyoruz. Sizde sperm sayısı nasıl artar ya da sperm azlığına ne iyi gelir diye artık düşünmenize gerek yok. Tamamen şifalı bitkilerle ve kürlerle bu sorununuzun tedavisine kesin çözüm sağlayabiliceksiniz. Ayrıca rahatsızlığınıza iyi gelen bitkileri öğrenerek daha sağlıklı bir tedavi yöntemi uygulayabiliceksiniz.

Sperm sayısındaki azlık son yıllarda erkeklerde sıklıkla görülmeye başladı. Sizde sperm sayınızı arttırmak istermisiniz. İbrahim Saraçoğlu beslenmeye bağlı olarak oluşan sperm sayısının düşüklüğüne şifa niyetine keçiboynuzu tavsiye etmektedir. Sperm sayısını arttıran keçiboynuzu kürü İbrahim Saraçoğlunun tarifine göre şu şekilde hazırlanmaktadır.

8-10 tane keçiboynuzu kırılarak 500 gram sıcak suya atılır. 3 dakika boyunca kaynatılı.Ardından 20 dakika süreyle kısık ateşte demlenir. Keçiboynuzu kürü ılıdıktan sonra 2 eşit parçaya ayrılır. Kürün yarısı sabah kahvaltısından sonra, diğer yarısı ise öğle yemeğinden önce içilir.

Bir hafta boyunca günde 2 sefer içilmeye devam edilir. Hafta dolduktan sonra 3 ay boyunca günde 1 kere her akşam yatmadan olmak üzere 3 ay boyunca içilir. Keçiboynuzu kürü toplamda 3 ay uygulanmalıdır. www.bitkiselkadin.com

Bu yazı bitkiselkadin.com tarafından sperm sayısı nasıl arttırılır, sperm sayısını arttırma yolları, erkeklerde sperm sayısı nasıl arttırılır, sperm sayısını arttıran bitkiler, sperm sayısını arttırmak için şifalı bitkiler, sperm sayısını arttırma kürü, doğal bitkisel yollarla sperm sayısı nasıl arttırılır konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

Gelen aramalar: sperm sayısı nasıl artar,sperm sayısı nasıl arttırılır,sperm sayisiını artıran besinler,sperm sayisi nasil artar bitkisel,sperm sayısı,sperm lekesi,erkeklerde sperm sayısı nasıl artar,sperm sayısı nasıl artıran bıtkıler,sperm sayısını nasıl arttırabilirim,bitkisel çözüm olarak sperm harekertliliğini

Benzer Konular

Dil Felci Bitkisel Çözüm Tedavisi

Dil Felci Bitkisel Çözüm Tedavisi

Son zamanlarda pek fırsat bulup yeni bilgileri sizlerle paylaşamıyorum. Bugün bir arkadaşımın dilinde tutulma ve...

Mide Ülseri Nasıl Geçer Bitkisel Çözüm

Mide Ülseri Nasıl Geçer Bitkisel Çözüm

Ne yazık ki toplumda son yıllarda artarak gözlemlenen rahatsızlıklardan birisi olan mide ülseri genelde beslenme...

Kısırlık için Bitkisel Çözüm

Kısırlık için Bitkisel Çözüm

Kısırlık problemi kadın erkek birçok kişide mevcut. Kısırlık için şifalı bitkiler ve bitkisel tedavi yöntemleri...

Kategori: Alternatif Tıp

Yazıya Yapılan Yorumlar

  1. SiNA diyor ki:

    SPERM SAYI HIZ HAREKET MORFOLOJİ KESİN ÇÖZÜM BİZDE KADINDA VE ERKEKTE KISIRLIK ÇÖZÜMÜ BİZDE BİLGİMİZ VE TECRÜBEMİZ VAR

Yukarı