Sivilce Lekeleri Nasıl Geçer

sivilce lekeleri nasıl giderilirSivilce lekesi nasıl geçer, sivilce lekesi nasıl gider, sivilce lekelerine çözüm, sivilce lekelerine maske, sivilceye ne iyi gelir, sivilce nasıl geçer, sivilcelerden kurtulma yolları, akne lekeleri için maske, akne lekeleri için krem, akne nasıl tedavi edilir, akne nasıl geçer, akne nasıl temizlenir.

Sivilce lekeleri bir çoğumuzun başına bela bir durumdur. Sürekli bu sivilce lekelerini makyaj ve pudra allık ile kapatmaktan bıktıysanız artık sizlerin de sivilce lekelerine doğal çözümler aramanızın vakti gelmiş te geçiyor demektir. Şimdi sizlere sivilce lekelerine neler iyi gelir sorusuna güzel yanıtlar verecek ve sivilce lekelerine bitkisel çözümler sunan cilt bakım kürleri ve bitki maskelerini aktaracağız.

Sivilce Lekelerine Elma Sirkesi
Aynı miktarlarda Su ve Elma sirkesini bir kapda kaynatın. Daha sonra bu karışım ile yüzünüze buhar banyosu yapın. Ayrıca yine aynı miktarlarda Su ve Elma sirkesini ile yüzünüzü 3-4 günde bir silerek de sivilce lekeleri ile cilt lekelerinizden kurtulabilirsiniz.

Sivilce Lekelerine Anason Tohumu
Anason tohumları bir kaba konarak üstünü kapatıncaya kadar su eklenir ve kaynatılır. Tohumlar süzülerek atılır ve elde edilen su soğuduktan sonra cilde masaj yapılarak sürülmesi haline sivilce lekeleri ve cilt lekelerinin önlenmesi ve canlılık kazanması sağlanır.

Sivilce Lekelerine Arpa Unu
Arpa unu hamur haline getirilerek yüze maske halinde sürülür ve 2 saat süresince bekletilir. Bu işlem sonucunda yüzdeki lekeler ve sivilce lekeleri yok olur.

Sivilce Lekelerine Aşk Otu
Aşk otu kökü kaynatılarak elde edilen sıvı, yüzdeki lekeleri yok eder.

Sivilce Lekelerine Biberiye
Biberiye, merhem haline getirilerek vücuda sürülerse cildi güzelleştirir, kırışıklıkları giderir. 2 gram kurutulmuş biberiye yaprağı ve çiçeği bir tas içinde 20 dakika kaynatılarak, vücut yıkandığında güzelleştirir, pürüzsüz hale getirir.

Sivilce Lekelerine Yoğurt Maskesi
Haftada bir gün bir tatlı kaşığı süzme yoğurt ve bir çay kaşığı karbonatı karıştırın. Cildinizde bir saat bekletip ovarak çıkarın. Bir çorba kaşığı eşit miktarda mısır unu , ıslatılmış kil, el kremi ve suyu karıştırın ve cildinize sürün. 5 dakika ovarak peeling yapın.

Sivilce Lekelerine Kudret Narı
Kabakgiller familyasından, tırmanıcı, ince gövdeli, bir yıllık bir bitkidir. Yaprakları saplı ve el gibi parçalıdır. Meyvesi olgunlaşınca, birbirinden ayrılır. Meyveleri 10-15 cm boyunda şişkin ve iki uçta incelmiş şeklindedir. Üzerinde kabarcıklar vardır. Turuncu – sarı renktedir. Ev ilaçlarında, zeytinyağı ile karıştırılarak kullanılır. Sivilce lekelerine zeytinyağı karışımı iyi gelmektedir. www.bitkiselkadin.com

Sivilce Lekelerine Kayın ağacı
Kayıngiller familyasından; kış aylarında yapraklarını döken güzel görünüşlü bir orman ağacıdır. Dalları salkım gibidir. Kabukları halka halkadır. Kabuk ve dallarının kuru distilasyonundan kayınağacı katranı elde edilir. Sivilce lekelerine kesin çözüm sunduğu iddia ediliyor.

Bu yazı bitkiselkadin.com tarafından sivilce lekesi nasıl geçer, sivilce lekesi nasıl gider, sivilce lekelerine çözüm, sivilce lekelerine maske, sivilceye ne iyi gelir, sivilce nasıl geçer, sivilcelerden kurtulma yolları, akne lekeleri için maske, akne lekeleri için krem, akne nasıl tedavi edilir, akne nasıl geçer, akne nasıl temizlenir konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

Gelen aramalar: sivilce lekelerine ne iyi gelir,sivilce lekesine ne iyi gelir,sivilce lekeleri nasl geer,yüzdeki sivilce lekelerine ne iyi gelir,tentürdiyot sivilcelere iyi gelirmi,cilt lekelerine ne iyi gelir,sivilce izleri nasıl geçer doğal çözüm,sivilce lekeleri nasıl geçer,sivilce lekelerine kesin çözüm bitkisel,kudret narı sivilceye iyi gelirmi