Şişkinlik için Bitkisel Çözüm

Özellikle beslenme alışkanlıklarının bir sonucu olarak ortaya çıkan bağırsak gazı ve şişkinlik çoğu zaman bizleri rahatsız eder.

Bu rahatsızlığı önlemek için doğal ve bitkisel çözüm yolları oldukça sık şekilde kullanılan bir yöntemdir.

Profesör Doktor İbrahim Saraçoğlu şişkinliği ve bağırsak gazı sorunu olanlar için doğal ve bitkisel tavsiyelerini anlattı. Bağırsak gazını yok etmek için İbrahim Saraçoğlu limon suyu kullanılmasını ısrarlar öneriyor.

Her sabah kalkınca aç karnına yarım bardak ılık suyun içine 1 adet orta boy limonun suyunu sıkın ve için. Suyun içine başka bir şey eklemeyin. Daha sonra 5 dakika evin içinde dolaşmanız da oldukça fayda sağlar.

İbrahim Saraçoğlu bu formülün şişkinliği ve bağırsak gazlarını kesin şekilde yok edeceğini söyledi. Eğer limon suyu midenize zarar veriyorsa bu uygulamayı kullanmamaya çalışın.

Hastalığınızla ilgili soru sormak için yorum yazarak sorularınızı iletin…
UZMANLARIMIZ CEVAP VERSİN!
YORUMLARINIZI BEKLİYORUZ

siskinlige-ne-iyi-gelir

Bu yazı şişkinliğe iyi gelen besinler çaylar bitkiler ilaçlar sebep olan yiyecekler ne iyi gelir doğal bitkisel kesin çözüm çare nedir şişkinlik nasıl geçer iner atılır giderilir önlenir hazımsızlık giderici ilaçlar konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

Gelen aramalar: şişkinlik için bitkisel çözümler,bağırsak şişkinliğine bitkisel çözüm,şişkinliğe bitkisel çözüm,ayak şişkinliğine iyi gelen bitkiler,mide şişkinliğine ne iyi gelir,bagirsak siskinligine ne iyi gelir,SISKINLIGE KESIN COZUM,mide şişkinliği nasıl geçer,ayak şişkinliğine ne iyi gelir,mide hazımsızlığına ne iyi gelir

İlk yorumu siz yapın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.