Siroz Nasıl Geçer Bitkisel Çözüm Tedavi

Siroz ne yazık ki aşırı derecede alkol tüketimi sonucunda oluşan ve çok ölümcül bir hastalıktır. Siroz hastalığından kurtulmak için ilk önce yapılması gereken alkolü tamamen bırakmaktır.

Eğer ki alkol tüketimini bırakmadan siroz tedavisine başlanırsa asla başarılı sonuçlar alınamaz.

Sizlere önereceğimiz bitkisel tavsiyeler ile siroza karşı doğal çözüm sağlamanız mümkün.

Siroza iyi Gelen Bitkiler: Siroz hastalığının tedavisinde kullanılabilecek şifalı bitkileri Andız otu, Rezene, Hindiba, Papatya, Aslan dişi otu, Üzüm pekmezi olarak sıralamak mümkündür. Peki bu bitkileri kullanarak siroz için nasıl bir bitkisel çözüm sağlayabiliriz. İşte bitkisel siroz tedavisi için sizlere önerebileceğimiz tariflerimiz.

– Andız kökü kurutulur ve ardından iyice dövülür. Elde edilen toz kaynar suda 10 dakika süreyle bekletilerek demleme işlemi yapılır. Her gece yatmadan önce ısıtılarak 1 fincan içilir.

– Rezene ve hindiba kökü kaynar suda kaynatılır. Süzülerek elde edilen sıvı, üzüm pekmezi ile karıştırılır ve şurup kıvamına gelinceye kadar iyice çalkalanır. Hazırlanan bu şurup yemeklerden sonra tok karnına bir fincan içilir.

– Papatyanın kurutulmuş çiçekleri kaynar suda 20 dakika süreyle demlenir. Süzülerek elde edilen sıvı tedavi süresince her gün günde 3 bardak içilir.

– Aslan dişi çiçeği bitkisinin kökleri suda iyice kaynatılır. Süzüldükten sonra elde edilen sıvıdan günde üç su bardağı tok karnına içilir.

Hastalığınızla ilgili soru sormak için yorum yazarak sorularınızı iletin…
UZMANLARIMIZ CEVAP VERSİN!
YORUMLARINIZI BEKLİYORUZ

siroza-ne-iyi-gelir

Bu yazı siroza iyi gelen bitkiler besinler meyveler sebzeler gıdalar ilaçlar otlar kesin çözüm çare ne iyi gelir faydalı yiyecekler hangi doktor bölüm bakar siroz nasıl öldürür bulaşır olunur tedavi teşhis edilir bitkisel doğal kesin çözüm tedavisi konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

Gelen aramalar: siroza iyi gelen bitkiler,siroza ne iyi gelir,siroza bitkisel çözüm,siroza iyi gelen yiyecekler,siroza hangi bitkiler iyi gelir,siroz nasıl geçer,siroza faydalı bitkiler,siroza care,siroz hastaligina hangi sebze ve meyveler iyi gelir,siroz için bitkisel tedavi endersaraç 2014

İlk yorumu siz yapın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.