Sinüzit için Bitkisel Çözüm

Hani özellikle kış aylarında insanı deli eden bir hastalık nedir diye sorsalar eminim ilk aklıma gelecek olan sinüzit hastalığı olurdu.

Tabi sadece kış aylarına özgü bir hastalık olmasa da çoğunlukla yaz aylarında görülmez. Sinüzit rahatsızlığı olanların büyük kısmı her kış boyunca en az bir kaç kere akıntı problemi ile baş etmeye çalışır.

Biz bu yazımızda sinüzite ne iyi gelir bitkisel tedavi yolları nelerdir bunları araştırmaya çalışacağız.

Sinüzit problemi için okurlarımıza İbrahim Saraçoğlu papatya kürünü şiddetle tavsiye ediyor.

Hazırlanışı: Yaklaşık yarım litre suyu bir tencerede iyice kaynatın. 3 çorba kaşığı kadar kurutulmuş kır papatyasını (büyük papatya olmaz) kaynamakta olan suyun içine atın. Sadece çiçekleri kullanacaksınız. Kökü ve sapı suya atılmamalı.

Uygulanışı: Başınızı havlu ile örtün ve yüzünüzü kaynayan suyun buharına tutarak burnunuzdan nefes alıp verin. Bu uygulamayı 5 dakika süreyle uygulayın. 5 dakika tamamlandıktan sonra yarım saat ara verip tekrar beş dakika aynı şekilde başınızı havlu ile örterek uygulayın.

Ertesi gün aynı şekilde 5 dakika uygulayıp yarım saat ara verin ve tekrar 5 dakika uygulayın.

Akıntının gelmeye başladığı gün 3 gün ara verin. Papatya kürünü sinüzit tamamen kuruyana kadar uygulamalısınız. Papatya kürü uygulamasının yarım bırakılması halinde sinüzit tekrar edebilir.

Hastalığınızla ilgili soru sormak için yorum yazarak sorularınızı iletin…
UZMANLARIMIZ CEVAP VERSİN!
YORUMLARINIZI BEKLİYORUZ

sinuzite-iyi-gelen-bitkiler

Bu yazı sinüzite iyi gelen besinler ilaçlar şifalı bitkiler yağlar doğal yöntemler acı kavun bitkisel çaylar ne iyi gelir papatya tedavisi elma sirkesi doğal kesin bitkisel çözüm çare nasıl geçer anlaşılır tedavi edilir ibrahim saraçoğlu engellenir temizlenir konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

Gelen aramalar: Sinüzite Bitkisel Çözüm,sinüzite iyi gelen bitkiler,sinüzite ne iyi gelir,sinüzit için bitkisel çözüm,sinüzit bitkisel çözüm tohumları kaynatın,sinüzit ve migrene bitkisel çözüm,yaban mersini nedir nasıl kullanılır,sinüzit bitkisel çözüm,sinüzit bitkisel,sınızut hastalıgına ıyı gelen ılaclar bıtkısel

İlk yorumu siz yapın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.