Sigarayı Bırakmak için Bitkisel Çözüm ve Bitkiler

Bitkisel tedavi uzmanı İbrahim Saraçoğlu, sigarayı bırakmak isteyipte sigarayı bırakamayanlar için karabaş otunu ve karabaş otu kürünü tavsiye ediyor.

Karabaş otu sayesinde sigaraya bitkisel çözüm ve alternatif tedavi sağlamış oluyorsunuz. Sigara nasıl bırakılır ya da sigarayı bırakmak için şifalı bitkiler nedir sorusunu kendisine sorup duran her arkadaşa yardımcı olacak bir konu. Umarım sizde sigarayı bırakma konusunda bu kür sayesinde başarıya ulaşırsınız.

Kaynamakta olan bir su bardağı suya bir tatlı kaşığı dolusu ufalanmış karabaş bitkisinden ilave edilir ve dört dakika hafif ateşte kaynatılır.

Karışım daha sonra ılımaya bırakılır. Ilıdıktan sonra süzülür. Her sigara içme ihtiyacında bir kere gargara yapılır (ağız çalkalanır). Yutulursa da bir mahsuru yoktur. Sigara içme isteği hemen yok olur.

Bu şekilde hazırlanmış olan karabaş çayı, 24 saat boyunca bozulmadan durabilir. Her 24 saatte taze hazırlanması gerekir.

Eğer dışarda iseniz, ve sigara içme ihtiyacı duyduğunuzda karabaş bitkisinin sapından bir adet kibrit çöpü boyunda ağıza alınır ve çiğnenir. Çiğnenmeye başlar başlamaz sigara içme isteği ortadan kalkar. Çiğnenmiş saplarının yutulmasında bir sakınca yoktur.

Bu yazı sigarayı bırakmak için yapılması gerekenler, sigarayı bırakmak istiyorum, sigara nasıl bırakılır, sigara bırakmak için bitkiler, sigara bırakmak için ilaçlar, sigarayı bırakmak için ne yapmalı, sigara bırakmanın yolları, sigaradan kurtulmak için dua, sigaraya bitkisel çözüm konusunda yazılmıştır.

Gelen aramalar: sigarayi birakmak için kani temizlemek,sigarayı bırakmak için şifalı bitkiler,sigara bırakmada bitkisel çözüm,SİGARAYA KESİN ÇÖZÜM NEDİR,sigaraya bitkisel çözüm,sigarayi biraktiran dua kesin cozum,sigara kesin birakmak,sigara biraktiran dua,sigara bırakmak için bitkisel çözüm,ibrahimsarac oglu karabas otu ile sigara birakma

İlk yorumu siz yapın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.