Ses Kısıklığı için Bitkisel Çözüm

Özellikle kış aylarında rastlanan bir durumdur ses kısılması. Bazı zamanlarda yaz aylarında görülebilir.

Kışın rastlanan ses kısıklıklarının en önemli nedeni soğuk algınlığı ve grip olurken, yaz aylarında görülen ses kısılmasının nedenleri soğuk içecekler ve yiyeceklerdir.

Biz bu yazıda ses kısılmasına iyi gelen bitkisel yöntemleri sizlerle paylaşmaya çalışacağız.

Bitkisel yollarla tedavi konusunda uzman olan Ahmet Maranki ses kısıklığı sorunu çekenler için hazırladığı bitkisel kürün tarifini verdi. Bu kür sayesinde ses kısıklığına  doğal yöntemlerle kesin çözüm bulabilirsiniz.

Malzemeler: Eşit miktarlarda Zencefil, Nar çiçeği, Hibiskus ve Ada çayı.

Hazırlanışı: Bütün malzemelerden eşit miktarlarda karıştırarak bir tutam karışım elde edilir. Hazırlanan karışımı 1 su bardağı sıcak suyun içerisine atarak hafif ateşte 5 dakika boyunca demleyin. Ardından soğutmadan sıcak olacak şekilde için. Ses kısıklığı kürünü hergün mutlaka 1 defa uygulayın. Uygulamaya ara vermeden 2 hafta süreyle devam etmelisiniz.

Hastalığınızla ilgili soru sormak için yorum yazarak sorularınızı iletin…
UZMANLARIMIZ CEVAP VERSİN!
YORUMLARINIZI BEKLİYORUZ

ses-kisikligi-nasil-gecer

Bu yazı ses kısılmasına iyi gelen yöntemler şifalı bitkiler ilaçlar pastil bitki çayları ne iyi gelir hangi ilaç hangi çay kullanılır bitkisel tedavi doğal kesin çözüm çare ses kısıklığı nasıl geçer tedavi edilir düzelir iyileşir açılır giderilir konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

Gelen aramalar: ses kısılmasına çözüm,ses kısılmasına iyi gelen bitkiler,SESİNAÇILMASINA BİTKİSEL ÇÖZÜM,ses kısılmasına ne iyi gelir,ses kısılmasına karışım,ses kslmasna ne iyi gelir

İlk yorumu siz yapın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.