Şeker Hastalığı için Bitkisel Tedavi

Şeker hastalığı amansız bir hastalık olarak gözükse de emin olun özellikle bitkisel tedavi yöntemleri ve şifalı bitkilerle, şeker hastalığına kesin çözüm bulmak mümkün.

İşte bizde size bu yazımızda şeker hastalığına iyi gelen bitkiler ve bitkisel çözümler hakkında bilgi vereceğiz.

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu şeker hastalarına kan şekerini düşürmek ve dolaşım bozukluğunu gidermek için beyaz lahana kürünü tavsiye ediyor.

Hazırlanışı: 4 veya 5 adet beyaz lahana yaprağını parçalamadan (bütün olarak) kaynayan yarım litre suya atarak hafif ateşte ağzı kapalı şekilde 15 dakika kadar haşlayın.

Damak tadı için ya da içimi kolay olsun diye haşlama suyuna hiç bir şey ilave etmeyin. Sabah ve akşam aç veya tok karına bir su bardağı için. Beyaz lahana kürü Her gün taze olarak hazırlanarak uygulanmalıdır.

Not: Kültür lahanası bu kür için uygun değildir. İri,yeşil yapraklı,sarımsı renkli beyaz lahana kullanılmalıdır.

Hastalığınızla ilgili soru sormak için yorum yazarak sorularınızı iletin…
UZMANLARIMIZ CEVAP VERSİN!
YORUMLARINIZI BEKLİYORUZ

seker-hastaligina-iyi-gelen

Bu yazı şeker hastalığına şeker hastalığına iyi gelen su bitkiler sebzeler hurma meyveler yemekler karışımlar doğal bitkisel kesin çözüm tedavisi nedir ne iyi gelir şeker hastalığı nasıl geçer tedavi edilir anlaşılır olur düşer yok edilir hangi bölüm doktor bakar konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

Gelen aramalar: şeker hastalığı tedavisi bitkisel,şeker hastalığına bitkisel,şeker hastalığına iyi gelen bitkiler ibrahim saraçoğlu,şekere iyi gelen bitkiler ibrahim saraçoğlu,şeker hastalığının bitkisel tedavisi nedir,şeker hastalığına kesin çözüm,www seker hastaligi nasil giderilir ibrahim saracoglu,ibrahim saracoglu seker hastiligi nasil gider,ibrahim saraçoğlu şeker hastalığına iyi gelen sebzeler,doğal seker bitkisi

İlk yorumu siz yapın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.