Sarılık için Bitkisel Tedavi Şifalı Bitkiler

Bu hayatta karşımıza çıkan hastalıkların tamamı emin olun şifalı bitkiler ve bitkisel çözüm yolları ile tedavi edilebilir. Emin olun en zor hastalıklara bile doğal yollarla kesin çözüm sağlayabilirsiniz. Artık sizin de sarılığa ne iyi gelir veya sarılık nasıl geçer gibi sorularınız kalmasın.

Bu yazımızda sizlere sarılık hastalığı için bitkisel tedavi yöntemi olarak kullanabileceğiniz yolları anlatmaya çalışacağım. Seçenekleri oldukça fazla tuttum ki evinizde hangi malzeme veya şifalı bitki varsa onu kullanarak sarılık hastalığına çözüm bulasınız.

– Bir çay fincanı kaynar suyun içine havanda dövülmüş bir çay kaşığı pelin kökü katılıp demlenmesi için kısa bir süre beklendikten sonra süzülerek gün içinde yudumlanarak içilir.

– Bir çay fincanı kaynar suyun içine bir çay kaşığı ince kıyılmış sürüngen mayasıl otu (yerüstü kısımlan) katılıp demlenmesi için kısa bir süre beklendikten sonra süzülerek soğuk halde gün içinde aralıklarla yudumlanarak içilir.

– Bir litre suyun içine bir avuç ince kıyılmış ayrık kökü katılıp kaynatılmasının ardından süzülerek günde iki kez sabah ve akşam olmak üzere birer çay fincanı içilir.

– Bir çay fincanı soğuk suyun içine ince kıyılmış bir tatlı kaşığı oranında kokulu yapışkan otu katılıp demlenmesi için on iki saat bekletildikten sonra, süzülerek ılıtılmak için içi kaynar su dolu olan bir başka kabın içine ihyana kadar bırakılıp ardından, gün içinde aralıklarla yudumlanarak içilir.

– Bir litre suyun içine bir avuç ince kıyılmış enginar kökü katılıp kaynatılmasının ardından süzülerek günde iki kez sabah ve akşam olmak üzere birer çay fincanı içilir.

– Bir çay fincanı kaynar suyun içine ince kıyılmış bir çay kaşığı aynısefa katılıp demlenmesi için kısa bir süre beklendikten sonra süzülerek günde iki kez sabah ve akşam olmak üzere birer çey fincanı içilir. Mikroplu sarılıkta çok faydalıdır.

– Bir litre suyun içine bir avuç ince kıyılmış lahana yaprağı katılıp kaynatılmasının ardından süzülerek günde iki kez sabah ve akşam olmak üzere birer çay fincanı içilir.

Bu yazı sarılığa hangi bölüm bakar, sarılığa iyi gelen besinler, sarılığa iyi gelen yemekler yiyecekler, sarılığa neler iyi gelir, sarılığa iyi gelen besinler, sarılık nasıl tedavi edilir geçer önlenir bitkisel tedavisi çözüm konusunda yazılmıştır.

Gelen aramalar: dogal yollarla sarilik nasil gecer,sarılığa ne iyi gelir,ahmet maranki sarılığa iyi gelen bitkiler,sarılık hastalığına şifalı bitkiler,sarılık hastalığına neler iyi gelir,sariligin dogal yollar,sarilik dogal yolla nasil gecer,sarılık doğal yoldan nasıl giderilir,sarılığa kesin çözüm,yüz felci tedavisi bitkisel

1 Comment on Sarılık için Bitkisel Tedavi Şifalı Bitkiler

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.