Saman Nezlesi için Bitkisel Çözüm

Genellikle bahar aylarında sık sık karşılaşılan rahatsızlıklardan birisi de saman nezlesi problemidir. Saman nezlesine karşı uygulanacak en iyi tedaviler emin olun bitkisel yöntemlerle yapılır.

Biz bu yazımızda saman nezlesine iyi gelen bitkileri ve farklı şeyleri uzman doktor İbrahim Saraçoğlu formülleri ile anlatacağız.

İbrahim Saraçoğlu‘nun tavsiye ettiği saman nezlesi, alerjik astım ve genel astım gibi sorunlarla gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz bitkisel kür şu şekilde hazırlanıyor ve kullanılıyor.

Hazırlanışı: Kaynamakta olan bir litre suyun içine 2 yemek kaşığı kadar üzerlik otu tohumunu koyduktan sonra kısık ateşte kaynatıp yüzünüzü bu suyun buharına tutun ve hem ağzınızdan hem de burnunuzdan buharı soluyun.

Buharı iki dakika süre ile içinize çekin. İki dakika tamamlandığında pamuğu üzerlik otu suyuna batırın ve her iki burun deliği içine sürerek ıslatın.

Uygulama: Bu uygulamaya 15 gün süre ile gün aşırı (bir gün uygulayıp bir gün ara verecek şekilde) devam edin. Daha sonra ihtiyaca göre istediğiniz zaman aynı süre zarfına uyarak uygulayabilirsiniz.

Hastalığınızla ilgili soru sormak için yorum yazarak sorularınızı iletin…
UZMANLARIMIZ CEVAP VERSİN!
YORUMLARINIZI BEKLİYORUZ

saman-nezlesine-iyi-gelen-ilaclar

Bu yazı saman nezlesine iyi gelen ilaçlar şifalı bitkiler şeyler nelerdir saman nezlesine ne iyi gelir nasıl geçer bitkisel tedavisi doğal kesin çözüm çare nedir en iyi ilaç hangi bölüm doktor bakar saman nezlesi nasıl geçer tedavi edilir önlenir konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

Gelen aramalar: geniz akıntısı bitkisel tedavi,bahar nezlesi nasıl geçer,bahar nezlesine kesin çözüm,bahar nezlesine bitkisel çözüm,bahar nezlesi bitkisel tedavi,bahar nezlesine iyi gelen şeyler,yaz nezlesi nasıl geçer,bahar nezlesi kesin çozum,bahar nezlesi ilaçları,bahar nezlesi dokunan yiyecekler

İlk yorumu siz yapın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.