Safra Kesesi Taşına Ne iyi Gelir Bitkisel Çözüm

Safra kesesi taşı sorunlarından muzdarib olan arkadaşlar için güzel bir yazı hazırladık. Bu yazı sayesinde safra kesesi taşına iyi gelen şifalı bitkileri ve bitkisel çözümleri öğreneceksiniz.

Safra taşı ve safra çamuru, bir çok kişide görülen bir sıkıntı olup tıbbi tedavi yöntemleri ile iyileşebilen gibi safra suyunu artırarak safra taşını düşürmek için bitkisel kür yolları kullanmak ta pekala mümkündür. Şimdi sizlere safraya bitkisel çözümler önerileri sunacağız. Ancak bu bitkisel şifa tavsiyeleri asla safra hastalıklarının doktor tarafından muayenesi ve tedavisinin yerine geçmezler.

Safra taşı yaygın olup 18-65 yaş arasında kadın ve erkeklerde görülür. Safra çamuru ise kalsiyum bilirubinat partikülleri ve kolesterol kristalleri içeren jel formundaki safra demektir. Genelde normal şartlarda oluşurlar kendiliğinden geçme imkanlarının olmasının yanı sıra kolesterol taşı formasyonunu oluştururlar.

Safra çamuru ve safradaki taşlar için şifalı bitkiler bitkisel çözümler:
1- Maydanoz, kereviz yaprağı, okaliptus yaprağı, enginar, papatya, altun ot, bodur mahmut otu, kayın ağacı, ısırgan yaprağı, ıhlamur ve karahindiba. Otların bir kısmı veya ayrı ayrı kaynatılıp aç ve tok karnına bol miktarda sıcak olarak suyu içilir.

2- Zeytinyağı ve limon yarı yarıya karıştırılıp 3 öğün aç karnına 1 fincan içilir.

3- 250gr. demirhindi , 1lt. suda kaynatılarak ezilir.Suyu alınarak aç karnına 3 öğün 1 çay bardağı içilir.

Konu ile ilgili soru sormak için yorum yazarak sorularınızı bize iletin…
UZMANLARIMIZ CEVAP VERSİN!
YORUMLARINIZI BEKLİYORUZ

safra-kesesi-tasina-igde

Bu yazı safra kesesi taşına iyi gelen yiyecekler ilaçlar kaplıcalar şifalı bitkiler meyveler iğde ne dokunur sıcak iyi gelir mi soğuk iyi gelir mi hangi doktor bölüm bakar doğal kesin çözüm çare nasıl düşer oluşur eritilir çürür yok olur önlenir ağrı yapar alınır konusunda bilgi vermek için yazıldı.

Gelen aramalar: safra kesesi ağrısına ne iyi gelir,safra kesesine hangi bölüm bakar,safra taşı ağrısına ne iyi gelir,safra kesesi taşına ne iyi gelir,safra kesesi taşına hangi bölüm bakar,safra tasina bitkisel çözüm,safra kesesi taşini eriten bitkiler,safra kesesi hangi bölüm bakar,safra kesesi taşı eriten su,safra kesesine hangi doktor bakar

İlk yorumu siz yapın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.