Saçkıran Nasıl Geçer Bitkisel Çözüm Nedir

Saçın belli bir bölümünde bir anda ortaya çıkarak belirli bir oranda saçın çıkmasını engelleyen ve mevcut saçı döken hastalık olarak bilinir saçkıran.

Hem kadınlarda hem de erkeklerde saçkıran sorunu görülebilmektedir. Esasında sakal kıran rahatsızlığının da sebebi yine aynı şekilde ve çözüm yolları da birdir. Bu yazımızda saçkırana karşı bitkisel tedavi yöntemlerini paylaşmak istedim.

Saçkırana karşı çözüm arayanlar için ilk önce Ahmet Maranki hocamızın doğal tedavi yöntemini sizlerle paylaşacağım.

Ahmet Maranki Saçkıran Kürü: Isırgan otu yağı, çam yağı ve sarımsak yağını karıştırıp, saçkıran olan bölgelere sürün. Yarım saat bekledikten sonra ılık su ile yıkayın. 1 hafta içerisinde etkisini göreceksiniz. Özellikle saçkıran başlangıcı döneminde çok etkili olan bir kürdür bu uygulama.

Ender Saraç ve Suna Dumankaya saçkırana karşı doğal şampuan öneriyor.

Bitkisel Saçkıran Tedavisi: Suna Dumankaya saçkıran ve sakal kıran için doğal çözüm önerisi ile Ender Saraç’ın saçkıran bitkisel tedavi formülü hemen hemen aynı olduğu için bu ikisini tek formülde vermek istedik.

Malzemeler: 1 çorba kaşığı vazelin, ½ çorba kaşığı ardıç katranı, ½ çorba kaşığı limon suyu.

Doğal Saçkıran Şampuanı Nasıl Yapılır: Yukarıda sayılan malzemeleri bir kapta karıştırın ve saçkıran olan bölgeye sürün. Yarım saat bekledikten sonra ılık su ve zeytinyağı ile ıslatıp yumuşatarak çıkarın. Bu karışım aynı zamanda erkeklerdeki sakal kıran rahatsızlığı içinde kullanılabilir.

Hastalığınızla ilgili soru sormak için yorum yazarak sorularınızı bize iletin…
UZMANLARIMIZ CEVAP VERSİN!
YORUMLARINIZI BEKLİYORUZ

sackirana-ne-iyi-gelir

Bu yazı saçkırana iyi gelen bitkisel yağlar vitaminler ilaçlar besinler sarımsak sirke ruhu ne iyi gelir bitkisel doğal kesin çözüm çare hangi doktor bölüm bakar nasıl geçer oluşur olur belli olur kapatılır bulaşır giderilir konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

Gelen aramalar: suna dumankaya saçkıran için doğal formül tarifi,saçkıran tedavisi ahmet maranki,saçkırana ne iyi gelir ibrahim saraçoğlu,saçkıran bitkisel tedavi ahmet maranki,sackirana kesin cozum,saçkıran nasıl geçer ibrahim saraçoğlu,suna dumankaya sac kiran tavsiyesi,saçkıran tedavisi kesin çözüm,saçkıran nasıl geçer tarifi,ahmet marankiden saçkıran tedavisi

İlk yorumu siz yapın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.