Saç Dökülmesi için Bitkisel Çözüm

Herkesin gün içerisinde farklı nedenlerden dolayı saçı dökülmektedir. Fakat bazı kişilerde bu saçın kendisini yenileme hızından fazla olduğu için git gide toplam saç miktarında azalma olacaktır.

Bu şekilde saç tellerinin azalması ya da kısaca saç dökülmesi için uygulanacak küçük formüller ile saç dökülmesine kesin çözüm bulmanız çok kolay.

Bitkilerle tedavi konusunda uzman olan Ahmet Maranki saç dökülmesini önleyen yeni doğal formülünü açıkladı. Ceviz kabuğu kürü kullanırsanız artık saçlarınız dökülmeyecek.

– 20 adet cevizin sert dış kabuklarını 1 litre suyun içerisinde 10-15 dakika süreyle iyice kaynatın. Elde edilen ceviz kabuğu suyuyla saçlarınızı yıkayın. 15 gün süreyle her gün bu uygulamayı yaparsanız saç dökülmesine karşı çözüm sağlamış olacaksınız.

– Diğer bir yöntem ise liste halinde size vereceğim bitkileri kaynatarak hazırlayacağınız kür. Saç bakımı için gerekli olan şifalı bitkiler; 10 gram ceviz yaprağı, 10 gram latin çiçeği, 10 gram ısırgan otu, 10 gram şimşir. 10 gram at kuyruğu, 10 gram öküz gözü, 10 gram nilüfer çiçeği, 1 kilo 90 derecelik alkol, 10 gram dev kulağı, 10 gram kuş dili.

Bu bitkilerin tamamını 1 litre kadar suyun içerisinde kaynatın. Daha sonra bu suyu kullanarak  saçlarınızı yıkayın. Saçlarınızın nasıl güçlendiğine siz bile emin olun hayret edeceksiniz.

sac-dokulmesine-ne-iyi-gelir

Bu yazı saç dökülmesine iyi gelen yağlar yiyecekler sabunlar şampuan bitkiler haplar vitaminler saç dökülmesine çözüm son kesin çare bitkisel tedavisi maya nasıl önlenir durur tedavi edilir giderilir için ne yapmalı ne kullanmalıyım konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

Gelen aramalar: sifetde olan civzelere qarsi cozum,sac dökülmesine karsi maya,saç dökülmesine doğal sabunlar,sac dokulmesı ıçınbitkisel çozum,saç dökülmesi için bitkisel çözüm,saç dökülmesi,maya saça nasıl uygulanır,koltuk altında çıban,kol sarkmalarına bitkisel çözüm,sifetde sepkiye qarsi

İlk yorumu siz yapın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.