Romatizma Ağrıları için Bitkisel Tedavi

İnsanların belirli bir yaşa geldikten sonra olmazsa olmaz dedikleri ağrıların arasında ne yazık ki romatizma ağrıları yer alıyor.

Biz bu yazımızda romatizma ağrısı konusunda doğal ve bitkisel yollarla çözümlere ve tedavi yöntemlerine değineceğiz. Sizde tamamen sağlıklı olan bu tedavi çeşitleri ile romatizma ağrılarına son verebilirsiniz.

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu romatizma ağrılarına karşı kereviz kürünü tavsiye ediyor.

Tarifi: Haftada 2-3 kere birer porsiyon dilimlenmiş kerevizi yarım litre su ile ağzı kapalı şekilde 6 dakika kısık ateşte haşlayın. Haşladığınız suyu ikiye bölerek öğle ve akşam yemeklerinden bir saat önce yada yemeklerden 2 saat sonra için. Bir hafta sonra ağrılarınızın azaldığını göreceksiniz

Haşlama suyuna tuz yada sıvı yağ yada başka herhangi bir şey koymayın. Bu kürü en fazla 3 hafta uygulayın. İlerleyen günlerde ağrılar tekrar ettiği zaman 1 haftalık kür uygulamak yeterli olacaktır.

Dikkat: Kereviz tansiyon yükseltir. Yüksek tansiyon hastaları kereviz kürünü kullanamaz.

Hastalığınızla ilgili soru sormak için yorum yazarak sorularınızı iletin…
UZMANLARIMIZ CEVAP VERSİN!
YORUMLARINIZI BEKLİYORUZ

romatizmaya-ne-iyi-gelir

Bu yazı romatizma ağrılarına iyi gelen bitkiler yağlar kaplıcalar taşlar bitki çayları yiyecekler ilaçlar romatizma ağrısına ne iyi gelir hangi bölüm doktor bakar doğal kesin çözüm tedavisi nedir nasıl geçer giderilir azaltılır tedavi edilir yok olur konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

Gelen aramalar: romatizma ağrılarına bitkisel çözüm,romatizma tedavisi,romatizmal ağrılara bitkisel çözüm,Romatimalara çözüm,romatimaya bitkisel çözüm,romatizma için bitkisel çözüm,romatizma için gerekli tetkikler neler,romatizmal ağrılara iyi gelen bitkiler,romatizmal başağrısına bitkiselÇözüm

İlk yorumu siz yapın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.