Rahim Polipleri için Bitkisel Kür

Rahip poliplerinin bitkisel yollarla tedavisi için eşi bulunmaz bir yazı hazırladık.

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu rahimdeki poliplere karşı soğan suyu kürünü tavsiye ediyor.

Tarifi: Bir orta boy sarı kabuklu soğanı (kırmızı ve mor soğan olmaz) dörde böldükten sonra 2 su bardağı klorsuz kaynar suya koyup 5 dakika kaynatın. Ilıyınca içine tatlandırmak amacıyla başka bir şey katmadan öğle ve akşam yemeklerinden önce birer bardak suyunu için.

Soğan suyu kürü adet döneminde de uygulanabilir. Ancak etkili olması için uygun zaman adet bitiminden en erken 7 gün sonrasıdır. Soğan suyu kürünü uyguladıktan sonra ikinci adetinizi görmeden 10 gün önce tekrar 5 gün veya 7 gün bu soğan suyu kürünü uygulamalısınız.

Hamile kalmak için bu kürün ardından kuru incir kürünü uygulanmalıdır. Bu kür erken menopoz , çikolata kisti, 3 cm. den küçük miyomlar, adet düzensizliği,vajinal akıntı ve polikistik over problemi olan olan kadınlar için de mükemmel bir çözümdür. Yumurtalıklarda oluşan kisti tamamen ortadan kaldırmaktadır.

Bu yazı rahim polibi nedir, rahim polipleri nasıl geçer, rahim poliplerine ne iyi gelir, rahim polibi tedavisi, bitkisel rahim polipleri tedavisi, rahim poliplerine iyi gelen bitkiler nelerdir, rahim polipleri için şifalı bitkiler, rahip poliplerine doğal bitkisel kür tarifi konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

Gelen aramalar: rahimde polip bitkisel tedavi,poliplerin bitkisel tedavisi,rahimdeki poliplerin bitkisel tedavisi,rahimdeki polipe iyi gelen bitkiler,rahım kurulugunu bıtkısel tedevı,polipin bitkisel tedavisi,rahim polipleri bitkisel,rahim poliplerine bitkisel çözüm,polip tedavisinde bitkisel çözüm,poliplere bitkisel tedavi

İlk yorumu siz yapın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.