Orta Kulak İltihabı Nasıl Geçer Bitkisel Tedavi

İnsanın başına gelebilicek en meşakkatli kulak rahatsızlıklarından birisi olan orta kulak iltihabına bitkisel tedavi ve şifalı bitkilerle çözüm bulabiliceğinizi biliyor muydunuz?

Aslına bakarsanız kulak sağlığı için kimyasal veya tıbbi içerikli ilaçlardan daha çok bitkisel ve içeriği insan sağlığına zarar vermeyen ilaçlar kullanmak her zaman daha faydalı ve garanti yöntemdir.

Sizler için orta kulak iltihabına iyi gelen bitkileri ve bitkisel çözümleri araştırdık. Eminiz ki tedavi sürecinde işinize yarayacaktır. Gönlünüzü ferah tutmanız için bu tarz tıbbi tedavilere başlamadan önce doktorunuza danışmanızı öneririz.

– Eğer kulak zarında bir problem yoksa, kulağınıza iki-üç damla demlenmiş kantaron veya sığırkuyruğu yağı damlaün ve küçük pamuk bir tamponla kapatın.

– Sarımsak yağı da etkilidir: bir iğneyle sarımsak dişini delin ve yağını çıkarın.

– Sarımsak ve ekinezya gibi bitkisel antibiyotikler enfeksiyonla savaşmanıza yardımcı olur. www.bitkiselkadin.com

– Bir çay kaşığı badem yağının içine eklenen 10′aı damla lavanta ve çayağacı yağları ile mastoid kemiğine (kulağın gerisindeki kemik) masaj yapın.

Bu yazı orta kulak iltihabına kesin çözüm, orta kulak iltihabına bitkisel çözümler, orta kulak iltihabına ne iyi gelir, orta kulak iltihabına iyi gelen bitkiler faydalı bitkiler, orta kulak iltihabına bağlı yüz felci işitme kaybı bitkisel tedavisi çözüm nasıl geçer konusunda yazılmıştır.

Gelen aramalar: orta kulak iltihabı nasıl geçer,orta kulak iltihab nasl geer,orta kulak iltihabı nasıl geçer bitkisel,orta kulak iltihabı bitkisel tedavi,ciğerden gelen kana bitkisel çözüm,kulak iltihabı için bitkisel çözüm,yetiskinlerde ortakulak iltihabina ne iyi gelir,kemik iltihabına kesin çözüm,DOĞAL KULAK İLTABI NASIL GEÇER,bebek teda bitkisel çözüm

İlk yorumu siz yapın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.