Öksürük için Bitkisel Kür Tarifi

Herkesin başına gelebilicek bir sorundur öksürük. Kimse ben hayatta hiç öksürmedim diyemez. Çok önemli bir durum olmasa da bazı durumlarda gerçekten öksürük sorunu başımıza iş açabilir.

Bu gibi durumlarda öksürük nasıl geçer, öksürüğe ne iyi gelir sorusu ile karşı karşıya kalırız. Bitkisel öksürük tedavisi ve şifalı bitkilerle çözüm arama yolları şimdi başlamış demektir.

Bazı kişiler boğaz ve bademcik bölgesindeki farklı rahatsızlıklardan dolayı sürekli öksürük ve sürekli boğaz kuruluğu sorunu çekmektedir.

Bitkisel tedavi uzmanı Ahmet Maranki öksürük sorunu olanlar için ballı turplu öksürük kürünü önerdi. Ahmet Maranki’nin öksürük kürünü şu şekilde hazırlayabilirsiniz.

1 tane siyah veya kırmızı turpu rendeleyin. Rendelenen turpu hakiki süzme balla karıştırıp bir tülbentin içine koyun.

Daha sonra tülbenti yüksekçe bir yerlere asarak altına bir tas koyun. 12 saat kadar balın tasın içine süzülmesini bekleyin. Süzdüğünüz bal turp suyu kürünü bir seferde tüketin. Bal turp kürü her yaşta kişi tarafından kullanılabilir.

Bu yazı öksürüğe ne iyi gelir, öksürük nasıl geçer, bitkisel öksürük tedavisi, öksürük için şifalı bitkiler, doğal öksürük kürü, öksürüğe iyi gelen şifalı bitkiler konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

Gelen aramalar: boğaz kuruluğu ve öksürük nasıl geçer,boğaz kuruluğuna bitkisel çözüm,geniz kuruluguna ne iyi gelir,boğaz kuruluğu ve öksürük bitkisel tedavi,bogaz kurumasi ve oksuruk,boğaz kuruluğu öksürük,geniz akıntısına soğan kuru,boğaz kuruluğu ve kuru öksürük,bo,ahmet maranki boğaz kuruluğu

İlk yorumu siz yapın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.