Oje Nasıl Sürülür Oje Sürme Teknikleri

Makyaj yapan bayanların belkide ilk kullandıkları kozmetik ürünü ojedir. Öyle ki günümüzde 3-4 yaşındaki kız çocukları bile annelerine oje sürdürüyor.

Her genç kız mutlaka oje sürer. Ama bazıları bu işi biraz daha iyi yapar.

Neden ve nasıl sizde bu kişilerin arasında olmayasınız ki? Çok basit gibi gözükse de emin olun ojeyi bile daha düzgün sürmek ve daha çekici tırnaklara sahip olmanız için bilmeniz gereken püf noktaları var.

İşte bizde bu yazımızda sizlere oje sürmenin ve oje çıkarmanın bilinmeyenlerini sizlerle paylaşacağız.

– Oje sürmek için mümkün olduğu kadar açık renkleri tercih edin. Çünkü koyu renkler, sürülme hatalarını daha çok gösterir.

– Ojenin fırçasını tırnağınıza sürerken üzerinde az oje bulundurun. Çünkü çok kalın sürülen ojenin kuruması çok zaman alır.

– Tırnak kenarlarına taşan ojeyi yok etmek için kulak temizleme çöpünü asetona batırın ve tırnak kenarlarını dikkatlice temizleyin.

– Ojenin yanı sıra fırçanın da kurumaması için her sürüşten sonra şişeyi iyice kapatın.

– Ojeyi önce tırnağın ortasına, sonra iki kenarına uygulayın. Böylece, sürme işlemi daha kısa sürer.

oje-surmenin-puf-noktalari

Bu yazı oje nasıl sürülür yapılır sıvılaştırılır açılır saklanmalı yapılıyor süslenir temizlenir ojenin kuruması kalıcı olması kolay çıkması için ne yapılır kullanım süresi oje çıkarma yöntemleri oje çıkarmanın kolay yolu konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

Gelen aramalar: düzgün oje sürme teknikleri,kusursuz oje nasıl sürülür,oje sürme teknikleri,duzgun oje nasil surulur,nasl oje srlr,Duzgun oje surmek,kusursuz bir oje nasıl sürülür,oje nasıl düzgün sürülür,gece makyajı,oje teknikleri

İlk yorumu siz yapın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.