Nefes Darlığına Bitkisel Çözüm

Belirli bir yaştan sonra hemen hemen herkesin belası olan nefes darlığı için Ahmet Maranki muhteşem bir bitkisel kür öneriyor. Nefes darlığı çeken herkesin kullanmasını tavsiye ediyoruz.

Aslına bakarsanız bitkisel kürden ziyade daha çok bitki çayı olarak tanımlamak daha mantıklı gelir bu tarifi. Adı ne olursa olsun nefes darlığına karşı etkin bir çözüm olduğu kesin.

Yapılışı: 2 su bardağı kaynayan suya, 3 çay kaşığı nane katılıp 15 dakika demlenmeye bırakılır. Ilık veya içilebilir sıcaklığa geldikten sonra içilir.

Faydaları: Nane çayı, mide ve bağırsak gazlarında, bulantı ve kalp çarpıntısı halinde içilir. Sindirim sistemi rahatsızlıklarında, karın ağrısı, ishal, baş ağrısı, sinüzit, diş ağrısı, halsizlik, bronşit, öksürük gibi rahatsızlıklarda kullanılması tavsiye edilir.

Nanenin nefes darlığında şöyle kullanılabilir: Bir tülbentin üzerine bal konur, üzerine taze veya kuru nane yaprakları serpilir ve yatmadan önce göğüs üzerine bağlanıp, sabaha kadar bırakılır.

Sizlere bu bitkisel küre ek olarak nefes darlığı için en etkili meyve veya yiyecek olarak elma suyunu ısrarla öneririm. Detaylarına buyurun beraber bakalım.

Elma Suyu: Besin değeri dışında, nefes darlığı ve kalp rahatsızlıklarına karşı koruyucudur. Vücuttan toksinlerin atılmasına yardımcı olur. Lifli olduğu için bağırsakları temizler. Yatıştırıcı ve uyku vericidir. Baş ağrılarına iyi gelir. Taze elma suyu cilde sürüldüğünde dokuları sağlamlaştırır ve teni güzelleştirir.

Hastalığınızla ilgili soru sormak için yorum yazarak sorularınızı iletin…
UZMANLARIMIZ CEVAP VERSİN!
YORUMLARINIZI BEKLİYORUZ

nefes-darligina-pratik-cozum

Bu yazı nefes darlığına iyi gelen bitkiler ilaçlar hareketler taşlar meyveler kaplıcalar bitki çayları dualar nedir doğal kesin bitkisel çözüm çare ne iyi gelir pratik çözüm nefes darlığı nasıl olur geçer açılır tedavi edilir önlenir için ne yapmalı kür sprey hangi doktor bölüm bakar konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

Gelen aramalar: nefes darlığına ne iyi gelir,darlına com,www darlina com,nefes darlna kesin zm,darlına,nefes darlığına kesin çözüm,nefes darlığına bitkisel çözüm,www darlina,nefes darlıga ne ıyı gelır,nefes darlığına iyi gelen bitkisel çay

İlk yorumu siz yapın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.