MS Hastalığına Bitkisel Çözüm

Son dönemlerde malum hemen hemen her hastalığın tedavisi için bitkisel tedavi yöntemleri kullanılmakta. Sizde MS hastalığının tedavisi için bitkisel kürleri ve şifalı bitkileri kullanmak isterseniz işte bu yazı tam size göre.

Bitkisel sağlık uzmanı İbrahim Saraçoğlu MS Hastalığının tedavisi için önerdiği kürün tarifini verdi. Bu kürü çok kolay bir şekilde evde herkes uygulayabilir.

Tarifi: Yarım litre suya bir avuç buğday atılır ve 6-7 dakika boyunca haşlanır. Daha sonra bu karışım ılımaya bırakılır.

Kullanımı: Hazırlanan karışımın yarısını sabah kahvaltısından sonra diğer yarısını da öğlen aç karnına olacak şekilde içeceksiniz. Karışımı sabah tok karnına öğlen ise aç karnına içme konusunda lütfen hassasiyet gösterin.

Lütfen bu karışımı hazırlarken yeni sezon buğday kullanmayı tercih edin. Yıllanmış veya uzun süre bekletilmiş buğday pek etkili olmayacaktır.

Hastalığınızla ilgili soru sormak için yorum yazarak sorularınızı iletin…
UZMANLARIMIZ CEVAP VERSİN!
YORUMLARINIZI BEKLİYORUZ

ms-hastaligina-iyi-gelen-bitkiler

Bu yazı ms hastalığına iyi gelen yiyecekler taşlar şifalı bitkiler buğday şeyler meyveler keçi sütü ne iyi gelir hacamat benzer hastalıklar hangi doktor hangi bölüm bakar doğal kesin çözüm bitkisel çare nedir ms hastalığı nasıl bulaşır teşhis edilir ilerler olur anlaşılır başlar konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

Gelen aramalar: ms hastalığına iyi gelen bitkiler,emes hastalığına iyi gelen bitkiler,ms iyi gelen bitkiler,emese iyi gelen yiyecekler,ms hastalığına iyi gelen yiyecekler,ms hastalığına ne iyi gelir,ms e iyi gelen bitkiler,emes hastalığına hangi bitki iyi gelir,emes hastalığına ne iyi gelir,ms e ne iyi gelir

İlk yorumu siz yapın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.