Mide Yanmasına Bitkisel Çözüm

Kimi zaman beslenme şeklinden kimi zaman ise düzensiz ve stresli hayat şartları sonucunda vücut ilk tepkime olarak mide yanması ya da reflü tarzı ağrılar oluşturur. Ne yazık ki mide yanmasının en büyük sebebi ve tetikleyicisi insanın kendisidir.

Her ne yaparsanız yapın bazen mide yanması sorunundan bir türlü kurtulamazsınız. Öyle ki bazı durumlarda kullandığınız ilaçlar bile midenizin yanmasını engellediği gibi ağrılarınızın daha da artmasına neden olabilir. İşte böyle durumlarla karşılaştığınız zaman mide yanmasına karşı en etkili çözümler bir anda bitkisel tedavi yöntemleri olur.

Reflü ve mide yanması rahatsızlığı birçok kişinin çözüm aradığı bir sorun. Malum moda artık rahatsızlıklar için bitkisel çözümler uygulamak. Biz bu yazımızda Ahmet Maranki tarafından tavsiye edilen reflü ve mide yanması için bitkisel tedavi yolları hakkında bilgiler aktaracağız.

Kürün Hazırlanışı: Sarı patatesin ve geniş yapraklı beyaz lahananın pişirmeden iyice suyunu sıkın. Her gün 2 defa 1 er bardak olarak içine 1 tatlı kaşığı sızma zeytinyağı ekleyerek için.

Uygulama: Ahmet Maranki bu kürün 3 hafta süreyle her gün uygulanması durumunda mide yanması ve reflü şikayetlerinizin yok olacağını söyledi. Lütfen kürü 3 haftadan daha fazla uygulamayın. Eğer uygulamaya başladıktan sonra beklenmedik bir durum görürseniz hemen kürü uygulamayı bırakın.

Hastalığınızla ilgili soru sormak için yorum yazarak sorularınızı iletin…
UZMANLARIMIZ CEVAP VERSİN!
YORUMLARINIZI BEKLİYORUZ

mide-yanmasina-ilac

Bu yazı mide yanmasına iyi gelen ilaçlar şeyler bitkiler içecekler bitkisel çaylar yiyecek şurup ne iyi gelir karbonatlı su zeytin çekirdeği mide yanması nasıl olur geçer önlenir geçirilir tedavi edilir anlaşılır doğal kesin bitkisel çözüm hangi doktor bölüm bakar konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

Gelen aramalar: mide yanmasına ne iyi gelir bitkisel,mide yanmasına kesin çözüm,mide yanmasına ne iyi gelir ahmet maranki,mide yanmasına bitkisel çözüm,mide yanmasına bitkisel çözüm ibrahim saraçoğlu,mide ağrısı nasıl geçer kesin çözüm,reflüye bitkisel çözüm,reflüye bitkisel kesin çözüm,mide yanmasına ne iyi gelir ibrahim saraçoğlu,mide yanmasina ne iyi gelir

İlk yorumu siz yapın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.