Mide Ülseri Nasıl Geçer Bitkisel Çözüm

Ne yazık ki toplumda son yıllarda artarak gözlemlenen rahatsızlıklardan birisi olan mide ülseri genelde beslenme alışkanlıklarımızın değişmesi sonucunda ortaya çıkan bir mide problemidir.

Mide ülserinin bitkisel tedavisinde kullanılan 4 farklı yöntemi sizler için araştırdık. Sizde bu formüllerle mide ülserine doğal çözüm sağlayabilirsiniz.

– 4 bardak kaynar suya 20 gram şerbetçi otu konur, 15 dakika beklettikten sonra içilir.

– Civanperçemi, pelin otu demlendirilir. Balla tatlandırılarak günde 3 su bardağı içilmeye devam edilir. Tadı acıdır. Hem mikrop öldürür, hem mide asidini yok eder, çok kıymetlidir.

– Mide ülseri tedavisinde taze lahana suyu en iyi ilaç olarak bilinir. İki yemek arası saatlerde olmak üzere günde 4-5 fincan içilebilir. Tedavi süresince başka kür uygulanmamalıdır. Lahana suyu uzun süre içilebilir. Hiç bir zararı yoktur.

– İleri derecedeki ülser için suya karıştırılmış zencefil en iyi ilaç olarak bildiriliyor. 1 su bardağı sıcak suya 13 kahve kaşığı dövülmüş zencefil konur ve 20 dakika demlenir, sonra süzülür. Tatlandırmak için biraz bal konulabilir. Yemekler sırasında günde 2 çay bardağı içilir.

Hastalığınızla ilgili soru sormak için yorum yazarak sorularınızı iletin…
UZMANLARIMIZ CEVAP VERSİN!
YORUMLARINIZI BEKLİYORUZ

mide-ulserine-iyi-gelen-gidalar

Bu yazı mide ülserine iyi gelen gıdalar bitkiler bitkisel ilaçlar otlar çaylar ilaçlar içecekler zararlı yiyecekler ahmet maranki doğal kesin çözüm çare hangi doktor bölüm bakar çörek otu maden suyu iyi gelir mi nasıl tedavi teşhis edilir oluşur anlaşılır iyileşir tespit beslenmeli olur başlar konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

Gelen aramalar: canan karataydan mide ülseri tedavisi,sperm nasıl oluşur,mide olseri ne iyi gelir,kadın iltihaplarına iyi gelen bitkiler,mide ülser ine karsi ne iyi gelir,ileri derecede mide ülseri,zencefil nasil icilir,kızılcık mide ülserine iyi gelir mi,mide bitkisel ilaclari,çörek otu yağı ülsere iyi gelirmi

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. asiye

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.