Mide Kanamasına Bitkisel Çözüm ve Tedavi

Sitemizde sağlık sorunlarınız için bitkisel tedavi yöntemleri hakkında bilgi vermeye devam ediyoruz. Bu yazımızda mide kanamasına karşı doğal ve kesin çözümleri sizlerle paylaşacağım.

Sizlere vereceğim 3 bitkisel kür tarifi, mide kanaması problemi ile karşı karşıya kalan herkes tarafından gönül rahatlığı ile kullanılabilir. Zira çok kısa sürede de faydasını göreceksiniz.

– Patlıcan bir gün süre ile sirkeli suda bırakılarak dinlendirilir. Dinlendirilen patlıcan dilimlenerek pirinçle birlikte suda pişirilir. Sıkılarak elde edilen posa, lapa kıvamına gelinceye kadar dövülmüş ekşi nar taneleri ile karıştırılarak yoğrulur. Rahatsızlık süresince hazırlanan lapadan bol bol yenir.

– Hastalık süresince ekşimiş nar, bal ve hazırlanan pirinç çorbası bol bol yenir.

– Susam taneleri, sefercel çiçeği ile birlikte dövülerek ezilir. Elde edilen karışım, sirkeli suda pişirildikten sonra sıkılarak süzülür. Süzülen posa, macun kıvamına gelinceye kadar badem unu ilâve edilerek pekmezle yoğrulur. Hastalık süresince, bu macundan yemeklerden sonra iki çorba kaşığı yenir.

Bu yazı mide kanamasına ne iyi gelir, mide kanamasına iyi gelen besinler, mide kanamasına bitkisel çözüm, mide kanamasına iyi gelen bitkiler, mide kanamasına hangi bölüm bakar, mide kanaması nasıl önlenir geçer tedavi edilir konusunda yazılmıştır.

Gelen aramalar: bağsur,mide kananasına ne iyi gelir

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. ferhat

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.