Mide İltihabı Nasıl Geçer Bitkisel Tedavisi

Mide iltihabı başta olmak üzere bütün  mide rahatsızlıkları ve hastalıkları için kullanabileceğiniz bitkisel bir tedavi kürüne ne dersiniz? Özellikle midesinde iltihap olanlar bitkisel tedavi yöntemlerimiz sayesinde sağlıklarına çok kısa sürede kavuşacaklar.

Midenin sağlıklı bir şekilde çalışması sağlanırsa mide iltihabına kesin çözüm sağlamış olursunuz.

Mide iltihabına Ne iyi Gelir? Size önereceğim 5 adet bitkisel kür tariflerinden bir veya bir kaçını uygularsanız mide iltihabı başta olmak üzere bütün neredeyse bütün mide hastalıklarına, doğal yollarla kesin çözüm sağlayabilirsiniz.

Nane ve su: 1 çay bardağı kaynak suya, 1 kahve kaşığı kuru nane konur. 10 dakika bekletilip, süzülür. Yemeklerden sonra içilir.

Kekik ve su: Bir çay bardağı sıcak suya, 1 kahve kaşığı kuru kekik konur. 10 dakika bekletildikten sonra süzülür. Yemeklerden önce içilir.

Damla sakızı, keten tohumu, su: 4 bardak suya, 1 çorba kaşığı keten tohumu 1 tatlı kaşığı dövülmüş damla sakızı konur. Kaynatılıp, süzülür. Yemeklerden sonra birer kahve fincanı içilir.

Bal, limon suyu, su: 1 çay bardağı sıcak suya, 1 çay kaşığı süzme bal ile 3 çorba kaşığı limon suyu konur. Karıştırılıp, aç karnına içilir.

Süt, karbonat, su: 1 çay bardağı suya, 1 kahve kaşığı karbonat konur. İyice karıştırılarak eritilir. Sonra 1 su bardağı kaynamış sütle karıştırılıp, içilir.

Konu ile ilgili soru sormak için yorum yazarak sorularınızı bize iletin…
UZMANLARIMIZ CEVAP VERSİN!
YORUMLARINIZI BEKLİYORUZ

mide-iltihabina-ne-iyi-gelir

Bu yazı mide iltihabına iyi gelen şifalı bitkiler besinler yiyecekler bitki çayları yemekler meyveler şeyler neler iyi gelir bitkisel doğal kesin çözüm çare nedir hangi doktor bölüm bakar nasıl geçer anlaşılır tedavi edilir oluşur konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

Gelen aramalar: mide iltihabi ne iyi gelir,mide iltihabı nasıl geçer,mide iltihabına ne iyi gelir,midedeki iltihap nasıl geçer,mide bagirsak iltihabina bitkisel cözüm,midedeki iltihabı nasıl geçer bitkisel tedavisi,iltihab nedir,mide iltihabı bitkisel tedavi,midedeki iltahbı nasıl geçer,mide iltihabı kaç günde geçer

İlk yorumu siz yapın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.