Menepoz için Bitkisel Çözüm

Menepoz döneminin iyi ve sorunsuz geçmesi için bitkisel tedavi yöntemlerini ve şifalı bitkileri kullanmanız üstüne basa basa önerilir.

Bitkilerle tedavi uzmanı Ahmet Maranki kadınların korkulu rüyası menopoz için civanperçemi kürünü tavsiye etti. Civanperçemi kürü menopoz dönemlerinde kullanıldığında kadınlardaki sinir ve stresin giderilmesi için birebir doğal ilaçtır.

Hazırlanışı: Yarım tatlı kaşığı kadar ince şekilde doğranmış civanperçemi 1 bardak kaynar suyun içerisine atılarak 10 dakika süreyle üzeri kapalı şekilde demlenir.

Kürü süzdükten sonra tatlandırıcı veya şeker kullanmadan, aç yada tok karnına her gün 3-4 bardak içmelisiniz. Bu şekilde menopoz dönemlerinizi daha rahat ve huzurlu geçirebilirsiniz.

Bu yazı menopoz için şifalı bitkiler, menopoz için bitkisel tedavi, menopoz için soğan kürü tarifi, menopoz için bitkisel ilaçlar, menopoz için doğal ilaç tarifi kürü, bitkisel menopoz tedavisi, menopoza iyi gelen şifalı bitkiler nelerdir konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

Gelen aramalar: menopoza hangi ilaçlar iyi gelir,menepoziçinbitkisel,menepozun hangi meyveler iyi gelir,menepoza hangi yiyecekler iyi gelir,menopoz hangi bitki iyi,wwwbaldiziminasilayarlarim,menopoz sonrası hangi bitki iyi gelir,menepoza hangi bitgi çayı iyi gelir,menepoz uzatan sifali bitliler,menepoz a bitkisel çözüm

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. suzan

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.