Kulak Çınlamasına Bitkisel Çözüm

Her insanın farklı dönemlerde farklı nedenlerden dolayı kulak çınlaması problemi yaşaması normaldir. Peki kulak çınlamasına ne yapılır ne iyi gelir hiç düşündünüz mü?

Kulaklarınız aşırı derecede çınlıyor mu? Yada kulaklarınızda uğultu mu var? Kulak çınlamaları sizi gereğinden daha fazlamı rahatsız ediyor?

İbrahim Saraçoğlu kulak çınlamasını önlemek için beyaz lahana kürünü önerdi. Sizde bu bitkisel ve sağlıklı kür sayesinde kısa bir sürede kulak çınlaması problemine son verebilirsiniz.

Hazırlanışı: Kaynayan yarım litre suya 7 adet beyaz lahana yaprağı konulur. 10 dakika süreyle ağzı kapalı şekilde kısık ateşte pişirilir. Hazırlanan su sabahları ve akşamları olmak üzere günde 2 defa aç veya tok karnına fark etmeksizin 1 er su bardağı içilir.

Uygulama: Bu işleme en az 5 gün devam etmelisiniz. 5 günlük uygulamanın ardından küre 3 gün ara verilir ve daha sonra 5 gün daha uygulanır. Sonra yeniden 3 gün ara verin ve tekrar 5 gün süreyle uygulayın.

Bu şekilde kürü 15 gün kullanacaksınız. Verdiğiniz 3 günlük aralarla toplamda 21 günde kür tamamlanmış olacak. Bu kürü yıl içerisinde 3 defadan fazla sakın uygulamayın. 21 günlük periyotun sonunda kulak çınlamasının azaldığını göreceksiniz.

Hastalığınızla ilgili soru sormak için yorum yazarak sorularınızı iletin…
UZMANLARIMIZ CEVAP VERSİN!
YORUMLARINIZI BEKLİYORUZ

kulak-cinlamasi-nasil-gecer

Bu yazı kulak çınlamasına iyi gelen dua ses bitkiler yiyecekler ilaç isimleri bitki çayları müzikler kulak çınlaması nasıl geçer olur tedavi edilir azaltılır unutulur kesilir doğal bitkisel kesin çözüm çare nedir ne yapılır ne iyi gelir çözümler nelerdir konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

Gelen aramalar: kulak uğultusuna ne iyi gelir,kulak uğultusuna bitkisel çözüm,kulak uğultusuna şifalı bitkiler,kulak uğultusuna iyi gelen şifalı bitkiler,kulak uğultusu nasıl geçer,ibrahim saraçoğlu kulak uğultusuna ne iyi gelir,kulak uğultusuna iyi gelen bitkiler,kulak uğultusu ibrahim saraçoğlu,kulak uğultusu nasıl geçer bitkisel,kulak tıkanması bitkisel çözüm

İlk yorumu siz yapın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.