Kozmik Beden Temizliği Nasıl Yapılır

Kozmik beden temizliği Ahmet Maranki’nin sağlık alanında çığır açmasını sağladı. 2016-2017-2018-2019 yılında yine kozmik beden temizliği uygulamasnı yaparak birçok insan sağlığına kavuşacak.

2016-2017-2018-2019 yılı emin olun kozmik beden temizliği yapmak için çok uygun bir zaman.

Kozmik beden temizliği senede 2 defa yapılır. Sonbahar ve ilkbaharda ay dolunay durumunda iken bu uygulama yapılır. Ahmet Marankiye göre Kozmik beden temizliği kalın bağırsağı, safra kesesi, karaciğer, akciğerler, pankreas ve dalak gibi organları temizleyerek bedenin 10 yaş gençleşmesini sağlar.

Kozmik beden temizliği kanser, hepatit B, hepatit C, mide , reflü, ülser, kalın bağırsak hastalıklarında, hemoroit, safra kesesi taş ve kumlarında çok etkili bir yöntemdir. Uygulama Eylül, ekim kasım aylarında ve mart, nisan, mayıs aylarında ayın dolunay olduğu zaman ;gökteki ayın 9. da başlıyor, gökteki ayın 15.günü tam dolunay olduğu gün bitiyor.Kozmik beden temizliğinde şu yöntemi uyguluyoruz.

Sabah: Lahana, havuç, yeşil elma ve kırmızı pancar yada mevsimine göre ıspanak, maydanozun suları sıkılıp içine 1 tatlı kaşığı zeytinyağı da eklenerek, her sabah 2 bardak içilecek.

Öğle: Mevsim meyveleri 5 dakika kadar haşlanıp yenilecek.

Akşam: Salata ve sebze çorbası dışında hiç bir şey yenilmeyecek.

Kozmik beden temizliğinin son gecesi akşam yemeği yerine 1 su bardağı limon suyu ve 1 su bardağı zeytin yağı yudumlanarak içilecek.Bu kürü uygularken asla tüketilmeyecek besinler ise şunlar: Ekmek , hayvansal gıdalar et süt yumurta, peynir, konsantre gıdalar,şeker,kolalı içecekler,kahve, siyah çay.

kozmik beden temizliği hangi tarihlerde yapılır

Bu yazı Ahmet Maranki kozmik beden temizliği nedir, kozmik beden temizliği nasıl yapılır, kozmik beden temizliğinin faydaları, kozmik beden temizliği ne zaman yapılır, Ahmet Maranki kozmik beden temizliğinin yararları ve özellikleri konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

Gelen aramalar: kozmik beden temizliği 2013,2016 kozmik beden temizliği tarihleri,kozmik beden temizligi 2014,kozmik beden temizliği 2016,maranki detoks tarihleri 2016,maranki kozmik beden temizliği 2013,kozmik beden temizliği 2014 tarihleri,kozmik beden temizliği tarihleri 2013,kozmik beden temizliği tarihleri 2016,2014 detoks tarihleri

3 Comments on Kozmik Beden Temizliği Nasıl Yapılır

  1. Selamlar 2014 ilk bahar kozmik beden temizliği detoks tarihleri hakkında acil bilgi rica ediyorum. .

  2. selam merhaba 2014 kozmik temizlenmenin tarihi ne zaman ben azerbaycandan yaziyorum

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.