Koltuk Altı Kararmasına Bitkisel Çözüm

Koltuk altı kararması sorunu yaşayan bayanlar bu yazımız sayesinde, koltuk altı bölgesindeki kararmalara bitkisel yollarla çözüm bulabilirler.

Koltuk altındaki kararmalar ve esmer lekeler özellikle yaz aylarında kısa kollu veya kolsuz giysiler giyen bayanları olsukça sıkıntıya düşüren bir durumdur. Zaten esmer bir toplum olan halkımız, bir de koltuk altı gibi deri pigmentasyonunun daha fazla olduğu bölgelerdeki esmer cilt kararmaları ve lekelerinden bir hayli muzdaripler.

Neyse ki günümüzde kozmetik sanayi, koltuk altı kararmalarına iyi gelen kremler, pudralar ve deodorant benzeri bakım ürünlerini çıkartıyorlar ve kadınların bu sorunlarına çözüm buluyorlar. Ancak diğer taraftan da dileyenler için bitkisel yöntemler ile koltuk altı kararmasına çözüm bulmak isteyen okurlarımız olacak. Bu nedenle doğal tedavi yöntemleri arayanlar için koltuk altı kararmaları nasıl gideriliyor bunu açıklayacağız.

Koltuk altı kararmalarını gideren doğal formülümüz ile koltuk altı rengini açma ve koltuk altı koyulugunu giderme yöntemi aslında bir hayli basittir. Ama öncelikle koltuk altı kararmaları nedenleri nelerdir kısaca açıklayalım:

Ağda epilasyon traş sonrası ter, sürtünme koltuk altında oluşan koltuk altı kararması çoğu bayanın en büyük şikâyetlerinden birisidir. Aslında buna sebep olan da tüy alımı için kullandığımız bazı zararlı yöntemlerdir. Koltuk altlarında meydana gelen bu kararmayı önlemek evde yapacağınız bir karışımla mümkün.

Malzemeler:
1 çay kaşığı vazelin
1 çay kaşığı elma suyu
1 çay kaşığı limon suyu

Uygulama: Malzemelerin tamamını karıştırdıktan sonra koltukaltına sürün ve kurumasını bekleyin.

Kuruduktan sonra sonra yıkayıp bebek pudrası sürün. Koltuk altındaki kararmalar zamanla geçecektir.

Bu yazı koltuk altı kararması nasıl geçer, koltuk altı kararması için krem, koltuk altı kararması nedenleri, koltuk altı kararması nasıl giderilir, koltuk altı kararmasına bitkisel çözüm konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

Gelen aramalar: koltuk alti koyulugunu giderme yöntemi,koltuk altı koyuluğunu giderme,ibrahim saracoglu koltuk alti kararmasi,koltuk altı kararması ibrahim saraçoğlu,cilt kararmaları,kol altı kararması nasıl geçer,KOLTUK ALTI KARARMASINA KESİN ÇÖZÜM,koltuk altı kararması,koltuk altındaki koyuluk nasıl giderilir,koltuk altı kararmasına ne iyi gelir

İlk yorumu siz yapın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.