KOAH Hastalığına Bitkisel Çözüm

KOAH hastalığı oldukça detaylı incelenmesi gereken bir hastalık olsa bile tedavi olarak bitkisel çözümler ve şifalı bitkiler ile bu rahatsızlığa fayda sağlayabileceğinizi unutmamalısınız.

Aslını söylemek gerekirse bu hastalığın en önemli nedeni tamamen sigara kullanımı ve kirli hava solunmasıdır. Dilerseniz şimdi hastalık hakkında kısa bir bilgi vererek tedavi yöntemleri ile devam edelim.

Kronik Obstrüktif Akciğer Hastalığı (KOAH), amfizem ve kronik bronşiti kapsayan bir hastalık grubudur. KOAH’ın en sık görülen özelliği, akciğerlerinize giren ve akciğerlerden çıkan havayı nefes darlığına neden olacak derecede kısıtlayabilmesidir. Bu tür kısıtlamalar neticesinde ölüm olasılığının oldukça yüksek olduğunu unutmamalısınız.

İşte bu ölüm riski yüzünden koah hastalığına yakalanan herkesin en kısa sürede ya tedaviye başlamaları, ya da doktor kontrolü eşliğinde bitkisel tedavi veya çözümlere başvurmaları gerekmektedir.

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu Kronik Obstrüktif Akciğer Hastalığı (KOAH) için yulaf samanı kürünü ısrarla tavsiye ediyor.

Hazırlanışı: Bir su bardağı kaynar suyun içine 1 tatlı kaşığı yulaf samanı konularak 7 dakika kısık ateşte kaynatılır.Yedinci dakika dolar dolmaz bekletmeden sıcakken süzülür.

Uygulanışı: Ilıyınca yudum yudum içilir. Bir ay süre ile gün aşırı sabah,öğle veya akşam yemeklerinden iki saat sonra yudum yudum içilir. 1 ayda toplam 15 gün uygulanmış olacaktır. Bir aydan sonra 15 gün ara verilir. 15 gün aradan sonra aynı şekilde tekrar edilir.

Hastalığınızla ilgili soru sormak için yorum yazarak sorularınızı iletin…
UZMANLARIMIZ CEVAP VERSİN!
YORUMLARINIZI BEKLİYORUZ

koah-hastaligina-faydali-bitkiler

Bu yazı koah hastalığına iyi gelen bitkiler yiyecekler ilaçlar meyveler bitki kürü otlar bitkisel şeyler doğal kesin çözüm çare nedir nelerdir neler ne faydalı iyi gelir hangi doktor bölüm bakar koah hastalığı nasıl teşhis tedavi edilir geçer iyileşir nasıl bir hastalıktır konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

Gelen aramalar: uyuza kesin çözüm,koah hastalıgına iyi gelen bitkıler,koah hastalığından nasıl kurtulurum,koah hastalığı için bitkisel çözüm,koha hastalığından nasıl kurtululur,koah hastalığına iyi gelen yiyecekler,koah hastalığına bitkisel çözüm,koahtan nasıl kurtulurum,koaha iyi gelen bitkiler,kaoh hastalıgı iyi gelen bitkiler

İlk yorumu siz yapın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.