Kısırlık için Bitkisel Çözüm

Kısırlık problemi kadın erkek birçok kişide mevcut. Kısırlık için şifalı bitkiler ve bitkisel tedavi yöntemleri ile kesin çözümleri okumak ayrıca kısırlığa ne iyi gelir nasıl geçer öğrenmek ister misiniz?

Bitkisel tedavi uzmanı Ahmet Maranki kısırlık sorununun giderilmesi için tavsiye edilen şifalı bitkileri bizlere tanıttı. Bu bitkileri hem erkekler hem de kadınlar kullanabilir. Kısırlık sorununun giderilmesi için kullanılmış ve faydası görülmüş bitkilerdir.

Ahududu: Hamilelik döneminde ortaya çıkan rahim iltihaplarını önlemek için ahududu yapraklarından yapılan çay tavsiye edilir. Ayrıca erkeklerinde ahududu çayını demleyip içmeleri halinde sperm sayılarının arttığı gözlemlenmiştir.

Zencefil: Erkeklerde sperm sayısını kadınlarda ise yumurta sayısını arttıran bir bitkidir.

B6 vitamini içeren besinler kısırlık tedavisinde etkin rol oynar: Karnabahar, su teresi, ıspanak, muz, bamya, soğan, brokoli, kabak, karalahana, yer lahanası, brüksel lahanası,bezelye ve turp.

Sperm sayısı düşük erkeklere genellikle arginin takviyesi önerilir. Arginin bulunan bitkiler şunlardır: Keçiboynuzu, ak ceviz, acı bakla, yer fıstığı, susam, soya fasulyesi, su teresi, çemen, hardal, badem, bakla ve mercimektir.

Konu ile ilgili soru sormak için yorum yazarak sorularınızı bize iletin…
UZMANLARIMIZ CEVAP VERSİN!
YORUMLARINIZI BEKLİYORUZ

kisirliga-ne-iyi-gelir

Bu yazı kısırlığa iyi gelen besinler şifalı bitkiler kaplıcalar taşlar otlar ne iyi gelir doğal kesin çözüm çare son tedavi hangi doktor bölüm bakar nasıl anlaşılır öğrenilir geçer tedavi edilir konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

Gelen aramalar: erkek kısırlığında bitkisel yöntemler,kısırlıkta bitkisel tedavi,kısırlık nasıl geçer,kısırlık için bitkisel çözüm,kisirliga ne iyi gelir,kısırlığa iyi gelen bitkiler,kadındaki kısırlık için bitkisel çözümler,kadında kısırlık bitkisel çözümler,kadin kisirliğina bi̇tki̇sel çözüm,Soya fıstığı mail

1 Comment on Kısırlık için Bitkisel Çözüm

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.