Kirpik Dökülmesine Bitkisel Çözüm

Göz bakımı kadınların güzellik ve makyaj konusunda en hassas oldukları bölgelerin ilk sıralarında yer alır. Biz kadınlar göz makyajı için oldukça hatırı sayılır miktarda parayı harcamaktan sakınmayız. Özellikle kirpiklerin bakımı ve daha güzel olması için elimizden geleni yaparız.

Buna rağmen başta kalitesiz makyaj ürünlerinin kullanılması ve daha farklı nedenlerle ne yazık ki aramızdan bazı arkadaşlarda kirpik dökülmesi ve bunun sonucunda kirpiklerin seyrekleşmesi ortaya çıkmaktadır.

Bu durumda yapacağınız 2 şey kalıyor; Birincisi kaliteli makyaj ürünlerine yönelmek,ikincisi ise size önereceğimiz tavsiyeleri uygulamak olacaktır.

Kirpik dökülmesi durumunda uygulanabilecek bitkisel çözüm kürlerini sizlere aktarmak olacaktır. işte sizlere kirpik dökülmesine iyi gelen ve kesin çözüm sağlayan birbirinden kıymetli iki doğal tavsiye.

– 1 bardak ılık çaya 1 gram dövülmüş kinin katılmalı, kirpikler ve kirpik dipleri bu su ile, kibrit çöpüne pamuk dolayarak ya da kulak pamuğu yardımıyla pansuman yapılmalıdır. Bu uygulama kirpik dökülmesini önler. Bu su, her 3 günde bir yeniden yapılmalıdır, aksi halde bayatlar.

– Kükürt içeriği bakımından zengin gıdalar (soğan, turp, lahana, şalgam, tere) ile D vitaminli gıdalar (balık yağı, yumurta, balık) sık sık tüketilmelidir. Bu yiyecekler kirpikler ve kaşların sağlıklı kalmalarını sağlar ve dökülmeleri önler

Hastalığınızla ilgili soru sormak için yorum yazarak sorularınızı iletin…
UZMANLARIMIZ CEVAP VERSİN!
YORUMLARINIZI BEKLİYORUZ

kirpik-dokulmesine-ne-iyi-gelir

Bu yazı kirpik dökülmesine iyi gelen şeyler ne iyi gelir doğal kesin çözüm çare bitkisel tedavisi hangi doktor bölüm bakar badem yağı karşı ne yapılmalı neden olur neyin belirtisi ne önler kirpik dökülmesi nasıl engellenir giderilir önlenir konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

Gelen aramalar: kirpik dokulmesine ne iyi gelir,kirpik dökülmesine çözüm,kaş kirpik dökülmesi nasıl giderilir,kaş ve kirpik dökülmesine ne iyi gelir,kaş kirpik dökülmesine bitkisel çözüm,dokulen kirpiklere ne iyi gelir,göz kipriklerindeki dökkülme ve iltap nasıl giderile bilir,saç dökülmesine ne iyi gelir,kaş kirpik dökülmesine ne iyi gelir,dökülen kirpikler için bitkisel çözüm

İlk yorumu siz yapın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.