Kireçlenmeye Bitkisel Çözüm

Gündelik yaşamın getirdiği bazı kolaylıklar ve çalışma şartları ne yazık ki bazen sağlığımız üzerinde direkt olarak etkili oluyor. İşte bu etkilerin bir tanesi de kireçlenme sorunu ile karşılaşmaktır.

Bu yazımızda kireçlenmeye ne iyi gelir nasıl tedavi edilir bitkisel yöntemler ışığında inceleyeceğiz.

İbrahim Saraçoğlu kireçlenme problemi yaşayanlar için kurutulmuş çınar yaprağı kürünü şiddetle tavsiye ediyor. Bu kür sayesinde kireçlenmeleri büyük ölçüde yok etmeniz mümkün.

Beyinde oluşan kireçlenme dışında vücudun diğer bütün bölgelerindeki kireçlenme durumları için bu kürün faydası uygulanarak ispatlanmıştır. Kireçlenmeye karşı çınar yaprağı kürü şu ise şekilde hazırlanıyor.

Hazırlanışı: 1 su bardağı kadar suyun içerisine 2 yemek kaşığı kadar kurutularak ufalanan yaşlı çınar yaprağı koyduktan sonra 1 dakika süreyle kaynatıp ılımaya bırakıyoruz. Ilıdıktan sonra kürü tülbent yardımı ile süzerek içmeye hazır hale getirebilirsiniz.

Öğle yemeğinden önce aç karnına 1 bardak, akşam yemeğinden önce yine aç karnına 1 bardak içiyoruz. Çınar yaprağı kürünü 15 gün uyguladıktan sonra 3 gün süreyle kullanımına ara veriyoruz. Sonra yeniden 15 gün uyguluyoruz.

Kireçlenme için çınar yaprağı kürünü her gün taze hazırlayınız. 1 dakikadan daha fazla kaynatmayınız ve asla tok karnına içmeyiniz.

Hastalığınızla ilgili soru sormak için yorum yazarak sorularınızı iletin…
UZMANLARIMIZ CEVAP VERSİN!
YORUMLARINIZI BEKLİYORUZ

kireclenmeye

Bu yazı kireçlenmeye iyi gelen bitkiler yağlar kaplıcalar çınar yaprağı besinler hareketler kireçlenme nasıl önlenir engellenir anlaşılır tedavi edilir ne iyi gelir bitkisel tedavi doğal kesin çözüm çare karşı ilaç egzersizler ibrahim saraçoğlu konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

Gelen aramalar: kireçlenmeye çare,kireçlenmeye iyi gelen bitkiler,kireçlenmeye bitkisel çözüm,kireçlenmeye iyi gelen bitkiler ibrahim saraçoğlu,kireçlenmeye ne iyi gelir,bacak kireçlenmesine ne iyi gelir,kireçlenmeye iyi gelen gıdalar,kireclenmeye iyi gelen kaplıcalar,bel kireçlenmesine ne iyi gelir,bel kireçlenmesine iyi gelen kaplıcalar

İlk yorumu siz yapın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.